Zde se nacházíte: Úvod

Rozvíjíme kompetence

Od 1. 8. 2018 realizujeme projekt Rozvíjíme kompetence v rámci výzvy Šablony II. - podpora škol formou zjednodušených projektů z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

V rámci tohoto projektu obdržela naše základní škola dotaci v celkové výši 1 931 127 Kč. Finanční prostředky jsou určeny na práci školního speciálního pedagoga, dále na vzdělávání pedagogických pracovníků školy i školní družiny a také na realizaci projektových dní, doučování žáků a řady klubů – čtenářského, komunikace v cizím jazyce i klubů zábavné logiky a deskových her. Finance z projektu jsou určeny také na inovaci ICT vybavení školy a vzdělávání s tím spojené.

Projekt bude realizován do 31. 7. 2020 a je spolufinancován Evropskou unií.

Přeskočit subnavigaci

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání “Umět a znát, abychom si v životě věděli rady”.

Kvalita klíčových kompetencí
Projekt ProRok
EUpenizeskolam.cz
Školský portál