Suplování:   Čtvrtek 21.10.2021

datum výpisu: 20.10.2021 (14:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Cempírková Naděžda

 

So

Tr

..

Sc

Su

-

Kc

-

 

Linhartová Jitka

 

Bz

Bz

Su

..

..

-

-

-

 

Novotný Václav

 

-

Sv

An

An

An

An

-

..

..

Štěpánková Linda

 

Ja

-

Sa

-

Sa

Sa

-

   

Žáková Jindra

 

-

-

Pv

Pv

-

Fo

Fo

Hn

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Anýž Roman

3.hod

supl.

D

8.A

(UFy)

 
 

4.hod

supl.

D

8.A

(UFy)

 
 

5.hod

supl.

D

9.A

(UFy)

 
 

6.hod

supl.

D

9.A

(UFy)

 

Brožová Ivana

1.hod

spojeno

Čj

9.A (M1)

(UVv)

 
 

2.hod

spojeno

Čj

9.A (M2)

(UVv)

 

Formánková Věra

6.hod

supl.

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD3)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD3)

 

Hnátová Lucie

8.hod

spojeno

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD4)

 

Jánská Iveta

1.hod

supl.

Aj

4.B (Aj1)

(JV1)

 

Kočí Robert

7.hod

supl.

Aj

9.A

(UPp)

 

Pavlíková Michaela

3.hod

spojeno

M

2.A (As)

(2A)

 
 

4.hod

spojeno

Čj

2.A (As)

(2A)

 

Skokanová Pavla

3.hod

spojeno

Aj

4.A (Aj1)

(4A)

 
 

5.hod

supl.

Aj

5.A (Aj1)

(JV4)

 
 

6.hod

supl.

Aj

5.B (Aj2)

(JV1)

 

Slavíková Lenka

2.hod

supl.

Tv

5.B (Chl)+

(Tvv)

 
 

3.hod

navíc

DFj

8.B (DcjF)

(8A)

 

Sommersová Tereza

1.hod

supl.

M

8.A

(UPp)

 

Suchomelová Nina

4.hod

supl.

Fy

6.B

(UPp)

 

Šustrová Hana

3.hod

supl.

Čj

6.A

(6A)

 
 

5.hod

supl.

Čj

6.A

(UPp)

 

Truncová Hana

2.hod

supl.

Vzd

7.A

(UPp)

 
 

3.hod

navíc

DNj

8.B (DcjN)

(9B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

3.hod

M

As

(2A)

spojí

Pavlíková Michaela

(Zk)

 

4.hod

Čj

As

(2A)

spojí

Pavlíková Michaela

(Zk)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Formánková Věra

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Formánková Věra

(Zk)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

spojí

Hnátová Lucie

(Zk)

4.A

3.hod

Aj

Aj1

(4A)

spojí

Skokanová Pavla

(Se)

4.B

1.hod

Aj

Aj1

(JV1)

supluje

Jánská Iveta

(Se)

5.A

2.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Nt)

 

5.hod

Aj

Aj1

(JV4)

supluje

Skokanová Pavla

(Se)

5.B

2.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Nt)

 

6.hod

Aj

Aj2

(JV1)

supluje

Skokanová Pavla

(Se)

6.A

3.hod

Čj

 

(6A)

supluje

Šustrová Hana

(Li)

 

5.hod

Čj

 

(UPp)

supluje

Šustrová Hana

(Ce)

6.B

4.hod

Fy

 

(UPp)

supluje

Suchomelová Nina

(Ce)

7.A

2.hod

Vzd

 

(UPp)

supluje

Truncová Hana

(Ce)

8.A

1.hod

M

 

(UPp)

supluje

Sommersová Tereza

(Ce)

 

3.hod

D

 

(UFy)

supluje

Anýž Roman

(Nt)

 

4.hod

D

 

(UFy)

supluje

Anýž Roman

(Nt)

 

8.hod

Tv

KoTC

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoTC

 

odpadá

 

(Nt)

8.B

3.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

3.hod

DNj

DcjN

(9B)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Ce)

9.A

1.hod

Čj

M1

(UVv)

spojí

Brožová Ivana

(Li)

 

2.hod

Čj

M2

(UVv)

spojí

Brožová Ivana

(Li)

 

5.hod

D

 

(UFy)

supluje

Anýž Roman

(Nt)

 

6.hod

D

 

(UFy)

supluje

Anýž Roman

(Nt)

 

7.hod

Aj

 

(UPp)

supluje

Kočí Robert

(Ce)

 

8.hod

Tv

KoTC

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoTC

 

odpadá

 

(Nt)