Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Výuka ZAV

Výuka ZAV

Výuka psaní na klávesnici v programu ZAV V. generace
Součástí výuky předmětu Informační a komunikační výchova v pátém a šestém ročníku je výuka psaní deseti prsty na počítačové klávesnici. Výuka probíhá v programu ZAV.
Nová generace softwaru ZAV je zcela online a odpadá tedy nutnost instalace klientského softwaru a jeho aktualizací na počítačové stanice. Systémem je obohacen o novou grafiku a bude nadále vyvíjen a obohacován o nové funkce.
Díky běhu v prohlížeči je možno pracovat s výukou nejen na operačním systému Windows, ale i na všech ostatních.
Žáci se přihlašují ze stránky https://student.zav.cz/
Při domácí výuce nemusí žáci doma nic instalovat, stačí se pouze přihlásit na uvedené adrese. Licenci k domácí výuce si žáci mohou zakoupit ve škole u hospodářky školy.
V případě problémů se obracejte na pana ředitele Zdeňka Brože emailem na broz@zsmalika.cz, nebo na mobil 603 930 481.

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb