Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VI. B

Mgr. Tereza Sommersová
Petr Baťa

AKTUALIZOVÁNO 20. 3. 2020 V 14.45 HODIN.

Vážení rodiče,

Od středy 11. března 2020 je z nařízení vlády zrušena výuka ve všech základních školách. V provozu nebude školní družina a školní jídelna. Vzhledem k nastalé situaci budeme pro výuku využívat prostředí Google Classroom. Žáci ho znají z hodin anglického jazyka a umí s ním pracovat. Zdůrazňuji, že pro přihlášení je nutné použít email s doménou zsmalika.cz (např.: prokop.buben@zsmalika.cz). Pokud by byl jakýkoli problém (například zapomenuté heslo), ať se ozvou na email bata@zsmalika.cz a rádi pomůžeme.

Byl publikován nový týdenní plán na 14. týden od 30. března. Najdete ho pod touto tabulkou.

Kurzy, které si už teď mohou zapsat (v Google Classroom tlačítko "+" - zapsat se do kurzu):

- český jazyk: j2ubkfc

- matematika: u4tih6o

- fyzika: yihj2vu

- výchova k občanství: qzokpuu

- přírodopis: rgwtwgn

Další možnost domácího vzdělávání naleznete zde: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3062918-ucitelky-zastoupi-ucitelka-opravdovou-skolu-nenahradi-ale-pomuze-rika-reditel-ct