Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VI. B

Mgr. Tereza Sommersová
Petr Baťa

AKTUALIZOVÁNO 23. 6. 2020 V 11.50 HODIN.

Byl publikován nový týdenní plán na 23. týden od 1. června. Najdete ho pod touto tabulkou.

Ve škole začínáme v 9.00 a končíme nástupem na oběd ve 12.40 hodin. Informaci o rozvrhu najdete v suplování na webu školy.

Ve středu 24. 6. se budeme fotografovat. Toto se týká pouze žáků, kteří se účastní prezenční výuky.

V pátek 26. 6. proběhne předávání vysvědčení a to od 9.30 do 10.20 hodin v učebně přírodopisu ve 4. podlaží.

Pokud se žák neúčastní prezenční výuky, bude vysvědčení vydáno v pátek 26. 6. od 12.00 do 13.00 hodin na chodbě v 1. podlaží. V případě, že tento termín nevyhovuje, bude vysvědčení uloženo u hospodářky školy a jeho vyzvednutí bude možné po předchozí domluvě s ní.

Kurzy, které si už teď mohou zapsat (v Google Classroom tlačítko "+" - zapsat se do kurzu):

český jazyk: j2ubkfc, matematika: u4tih6o, fyzika: yihj2vu, výchova k občanství: qzokpuu, přírodopis: rgwtwgn

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb