Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Suplování

Suplování

Suplování:   Úterý 10.3.2020

datum výpisu: 10.3.2020 (18:38)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Anýž Roman

 

-

-

-

Bt

Kc

Br

-

-

 

Cempírková Naděžda

 

Br

-

-

Kh

Sk

-

-

-

 

Linhartová Jitka

             

-

-

 

Němcová Blanka

 

-

Ja

Ja

-

Sv

Ja

-

-

 

Novotný Václav

 

-

Kc

..

-

Bt

..

..

..

..

Šustrová Hana

 

Ga

Li

Li

..

Tr

St

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

1.hod

supl. (Ce)

Čj

7.B

(UPp)

 
 

6.hod

supl. (An)

Čj

7.A

(7A)

 

Jehličková Iva

1.hod

navíc

Plav

4.A

(mim)

 
 

2.hod

navíc

Plav

4.A

(mim)

 

Baťa Petr

4.hod

supl. (An)

Aj

9.B

(9B)

 
 

5.hod

supl. (Nt)

Aj

9.B

(UFy)

 

Gabrielová Hana

1.hod

supl. (Su)

M

8.A

(8A)

 

Jánská Iveta

2.hod

spojeno (Ne)

Aj

5.B (Aj 1)

(5B)

 
 

3.hod

spojeno (Ne)

Aj

4.B (Aj 2)

(JV4)

 
 

6.hod

spojeno (Ne)

Aj

5.A (Aj 2)

(5A)

 

Kholová Kristýna

4.hod

supl. (Ce)

Vv

6.A

(UPp)

 

Kočí Robert

2.hod

supl. (Nt)

Aj

8.A

(UFy)

 
 

5.hod

supl. (An)

Aj

7.A

(7A)

 

Linhartová Jitka

2.hod

spojeno (Su)

M

7.B (Čj1)

(7B)

 
 

3.hod

spojeno (Su)

M

7.B (Čj2)

(7B)

 

Maixnerová Soňa

4.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 
 

5.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 

Secká Karolína

5.hod

spojeno (Ce)

CvC

6.B (PPř)+

(6A)

 

Slavíková Blanka

3.hod

navíc

DFj

8.A (DcjF)

(8A)

 
 

5.hod

spojeno (Ne)

Aj

3.A (Aj2)

(3A)

 

Sommersová Tereza

4.hod

navíc

M

6.B

(6B)

 

Suchomelová Nina

2.hod

odpadá

Vob

8.B

 

projekt STOD

 

5.hod

navíc

Vob

8.A

(8A)

 

Štalmachová Petra

6.hod

supl. (Su)

Čsp

7.B (Dív)

(Cvk)

 

Truncová Hana

3.hod

navíc

DNj

8.A (DcjN)

(7A)

 
 

5.hod

supl. (Su)

Čsp

7.B (Dív)

(Cvk)

 

Dorazilová Zuzana

4.hod

odpadá

M

2.A (As)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

4.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

5.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Maixnerová Soňa

 

3.A

5.hod

Aj

Aj2

(3A)

spojí

Slavíková Blanka

(Ne)

4.A

1.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Jehličková Iva

 
 

2.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

3.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

spojí

Jánská Iveta

(Ne)

5.A

6.hod

Aj

Aj 2

(5A)

spojí

Jánská Iveta

(Ne)

5.B

2.hod

Aj

Aj 1

(5B)

spojí

Jánská Iveta

(Ne)

6.A

4.hod

Vv

 

(UPp)

supluje

Kholová Kristýna

(Ce)

 

5.hod

CvC

PPř

(6A)

spojí

Secká Karolína

(Ce)

 

8.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

6.B

4.hod

M

 

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

CvC

PPř

(6A)

spojí

Secká Karolína

(Ce)

 

8.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

7.A

5.hod

Aj

 

(7A)

supluje

Kočí Robert

(An)

 

6.hod

Čj

 

(7A)

supluje

Brož Zdeněk

(An)

 

8.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

7.B

1.hod

Čj

 

(UPp)

supluje

Brož Zdeněk

(Ce)

 

2.hod

M

Čj1

(7B)

spojí

Linhartová Jitka

(Su)

 

3.hod

M

Čj2

(7B)

spojí

Linhartová Jitka

(Su)

 

5.hod

Čsp

Dív

(Cvk)

supluje

Truncová Hana

(Su)

 

6.hod

Čsp

Dív

(Cvk)

supluje

Štalmachová Petra

(Su)

 

8.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Flob

 

odpadá

 

(Nt)

8.A

1.hod

M

 

(8A)

supluje

Gabrielová Hana

(Su)

 

2.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

3.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

3.hod

DNj

DcjN

(7A)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Nt)

 

5.hod

Vob

 

(8A)

navíc

Suchomelová Nina

 

8.B

1.- 9. hod projekt STOD

9.A

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

9.B

4.hod

Aj

 

(9B)

supluje

Baťa Petr

(An)

 

5.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Baťa Petr

(Nt)

 

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb