Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Učitel » Suplování

Suplování

Suplování:   Pondělí 8.6.2020

datum výpisu: 4.6.2020 (10:15)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Třh

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

1.hod

Třh

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

Čjs

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

M

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

3.hod

M

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

3.hod

Čjs

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

4.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 

3.B

1.hod

Třh

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

1.hod

Třh

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

M

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

Čj

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

3.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

3.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

4.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 

4.A

2.hod

Čjs

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

2.hod

Aj

Uc

(4A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

3.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

3.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 
 

4.hod

Aj

Uc

(4A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

4.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

2.hod

Čj

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 

5.A

1.hod

Třh

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

1.hod

Aj

Uc

(5A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

M

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

2.hod

Hv

Uc

(5A)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Čj

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

3.hod

Aj

Uc

(5A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

4.hod

Hv

As

(Aud)

navíc

Truncová Hana

 
 

4.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 

5.B

1.hod

Třh

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

1.hod

Vv

As

(9A)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

2.hod

Vv

As

(9A)

navíc

Suplent jedna

 
 

3.hod

Třh

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Vv

Uc

(5B)

navíc

Suplent jedna

 
 

4.hod

Vv

Uc

(5B)

navíc

Suplent jedna

 
 

4.hod

Třh

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 

6.A

2.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

navíc

Secká Karolína

 
 

2.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Baťa Petr

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Baťa Petr

 
 

3.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Baťa Petr

 
 

5.hod

M

Aj 1

(6A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Baťa Petr

 

6.B

2.hod

Vv

Aj 2

(9B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

2.hod

Třh

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

3.hod

Vv

Aj 2

(9B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

3.hod

M

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Třh

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Vv

Aj 1

(6B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

5.hod

M

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

Vv

Aj 1

(6B)

navíc

Brožová Ivana

 

7.A

2.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

3.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

5.hod

Čj

 

(7A)

navíc

Šustrová Hana

 

7.B

2.hod

D

Aj 2

(UPp)

navíc

Anýž Roman

 
 

2.hod

Třh

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

3.hod

D

Aj 2

(UPp)

navíc

Anýž Roman

 
 

3.hod

M

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

D

Aj 1

(UPp)

navíc

Anýž Roman

 
 

4.hod

M

Aj 2

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

M

Aj 2

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

D

Aj 1

(UPp)

navíc

Anýž Roman

 

8.A

2.hod

Pp

Aj 2

(UFy)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

2.hod

Třh

Aj 1

(8A)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Z

Aj 2

(UFy)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

Z

Aj 1

(8A)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

Třh

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Ch

Aj 1

(8A)

navíc

Novotný Václav

 

8.B

2.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

Čj

 

(8B)

navíc

Šustrová Hana

 
 

5.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 

 

 

Suplování:   Úterý 9.6.2020

datum výpisu: 4.6.2020 (10:15)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

M

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

1.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

Aj

Uc

(3A)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

2.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

3.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

3.hod

M

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Aj

As

(JM1)

navíc

Slavíková Blanka

 

3.B

1.hod

Aj

As

(mim)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

1.hod

M

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

Čj

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

2.hod

M

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

3.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

3.hod

Aj

Uc

(3B)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

4.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 

4.A

1.hod

Aj

Uc

(4A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

1.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

2.hod

Čjs

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

2.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

Čjs

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

1.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

2.hod

Čj

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

Čjs

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

Čj

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 

5.A

1.hod

M

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

1.hod

Ikv

Uc

(PcČe)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

2.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

2.hod

Aj

As

(Aud)

navíc

Jánská Iveta

 
 

3.hod

Aj

Uc

(5A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

3.hod

Ikv

As

(PcČe)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

4.hod

Čj

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

4.hod

Aj

Uc

(5A)

navíc

Jánská Iveta

 

5.B

1.hod

Čjs

As

(9A)

navíc

Suplent jedna

 
 

1.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

2.hod

Čjs

As

(9A)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Čjs

Uc

(5B)

navíc

Suplent jedna

 
 

3.hod

M

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

4.hod

Čjs

Uc

(5B)

navíc

Suplent jedna

 
 

4.hod

M

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 

6.A

2.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

2.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

4.hod

Pp

Aj 2

(JV4)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

5.hod

M

Aj 2

(JV4)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 

6.B

2.hod

Fy

Aj 2

(9B)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

2.hod

M

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

3.hod

Pp

Aj 2

(9B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

3.hod

M

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

M

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Fy

Aj 1

(6B)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

5.hod

Vob

Aj 1

(6B)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

5.hod

M

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 

7.A

2.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

3.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

M

 

(7A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

M

 

(7A)

navíc

Linhartová Jitka

 

7.B

2.hod

Aj

Aj 1

(7B)

navíc

Kočí Robert

 
 

2.hod

Pp

Aj 2

(UPp)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Pp

Aj 1

(7B)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

Aj

Aj 1

(7B)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Jánská Iveta

 
 

5.hod

Z

Aj 1

(7B)

navíc

Cempírková Naděžda

 

8.A

2.hod

Pp

Aj 1

(8A)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

2.hod

M

Aj 2

(UFy)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

3.hod

M

Aj 1

(8A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

DNj

Aj 1

(8A)

navíc

Truncová Hana

 
 

4.hod

Čj

Aj 2

(UFy)

navíc

Secká Karolína

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Ch

Aj 2

(UFy)

navíc

Novotný Václav

 

8.B

2.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

4.hod

Z

 

(8B)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

5.hod

Čj

 

(8B)

navíc

Šustrová Hana

 

 

 

Suplování:   Středa 10.6.2020

datum výpisu: 4.6.2020 (10:15)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

1.hod

Vv

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

Vv

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

M

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

3.hod

Vv

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

3.hod

M

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Vv

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

4.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 

3.B

1.hod

Vv

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

1.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

Vv

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

3.hod

Vv

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

3.hod

Čj

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

Čj

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

Vv

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 

4.A

1.hod

M

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

1.hod

Aj

As

(UVv)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

2.hod

Vv

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

2.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

Vv

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

3.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 
 

4.hod

Vv

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

1.hod

Aj

 

(4B)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

Čj

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

Vv

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 

5.A

1.hod

Ikv

Uc

(PcČe)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

1.hod

Vv

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

2.hod

Aj

Uc

(5A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

Vv

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

3.hod

Čjs

As

(Aud)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

3.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

4.hod

Čj

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

4.hod

Čj

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 

5.B

1.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

1.hod

Čj

As

(9A)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

Čj

Uc

(5B)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

M

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Aj

As

(9A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

3.hod

Čj

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

4.hod

Čj

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

4.hod

Aj

Uc

(5B)

navíc

Jánská Iveta

 

6.A

2.hod

Fy

Aj 1

(6A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

2.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

5.hod

Fy

Aj 2

(JV4)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 

6.B

2.hod

M

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

2.hod

Čj

Aj 2

(9B)

navíc

Secká Karolína

 
 

3.hod

Pp

Aj 2

(9B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Pp

Aj 1

(6B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

M

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

Čj

Aj 1

(6B)

navíc

Secká Karolína

 

7.A

2.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

3.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

Pp

 

(7A)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

5.hod

Pp

 

(7A)

navíc

Štalmachová Petra

 

7.B

2.hod

M

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

2.hod

Pp

Aj 2

(UPp)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

3.hod

Hv

Aj 2

(UPp)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Pp

Aj 1

(7B)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

4.hod

Hv

Aj 1

(7B)

navíc

Truncová Hana

 
 

4.hod

M

Aj 2

(UPp)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(7B)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Jánská Iveta

 

8.A

2.hod

Pp

Aj 2

(UFy)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

2.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

M

Aj 1

(8A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

Ch

Aj 1

(8A)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

M

Aj 2

(UFy)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

Pp

Aj 1

(8A)

navíc

Cempírková Naděžda

 

8.B

2.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

5.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 11.6.2020

datum výpisu: 4.6.2020 (10:15)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Čjs

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

1.hod

M

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

2.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

2.hod

Aj

As

(JM1)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

3.hod

Čjs

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

3.hod

M

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Aj

Uc

(3A)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

4.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 

3.B

1.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

1.hod

Aj

As

(mim)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

2.hod

M

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

2.hod

Čjs

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

3.hod

Aj

Uc

(3B)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

3.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

M

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

4.hod

Čjs

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 

4.A

1.hod

M

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

1.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Suplent jedna

 
 

2.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Suplent jedna

 
 

3.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 
 

4.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Suplent jedna

 
 

4.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

1.hod

Aj

 

(4B)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

Čjs

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 

5.A

1.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

1.hod

Ikv

As

(PcMo)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

2.hod

Aj

As

(Aud)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

Čj

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

3.hod

Čjs

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

3.hod

M

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

4.hod

Čjs

As

(Aud)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

4.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 

5.B

1.hod

Čj

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

1.hod

Ikv

Uc

(PcČe)

navíc

Secká Karolína

 
 

2.hod

Ikv

As

(PcČe)

navíc

Secká Karolína

 
 

2.hod

Čj

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

M

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Aj

Uc

(5B)

navíc

Jánská Iveta

 
 

4.hod

Aj

As

(9A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

4.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 

6.A

2.hod

Pp

Aj 2

(JV4)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

2.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Pp

Aj 1

(6A)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

5.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 

6.B

2.hod

M

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

2.hod

Hv

Aj 1

(6B)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(9B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

3.hod

Pp

Aj 1

(6B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

M

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Čj

Aj 2

(9B)

navíc

Secká Karolína

 
 

5.hod

Pp

Aj 2

(9B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 

7.A

2.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

3.hod

M

 

(7A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

Pp

 

(7A)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

5.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 

7.B

2.hod

Čj

Aj 1

(7B)

navíc

Šustrová Hana

 
 

2.hod

M

Aj 2

(UPp)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

3.hod

Pp

Aj 1

(7B)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Pp

Aj 2

(UPp)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

4.hod

M

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Čj

Aj 2

(UPp)

navíc

Šustrová Hana

 
 

5.hod

M

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 

8.A

2.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

2.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Čj

Aj 1

(8A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

3.hod

Ch

Aj 2

(UFy)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

Čj

Aj 2

(UFy)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

Ch

Aj 1

(8A)

navíc

Novotný Václav

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Jánská Iveta

 

8.B

2.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

3.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

5.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 

 

 

Suplování:   Pátek 12.6.2020

datum výpisu: 4.6.2020 (10:15)

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Aj

As

(JM1)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

1.hod

M

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

2.hod

Čj

Uc

(3A)

navíc

Jansová Alena

 
 

2.hod

Čjs

As

(JM1)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

3.hod

Aj

Uc

(3A)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

3.hod

M

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Čjs

Uc

(3A)

navíc

Dorazilová Zuzana

 
 

4.hod

Čj

As

(JM1)

navíc

Jansová Alena

 

3.B

1.hod

Čj

Uc

(3B)

navíc

Formánková Věra

 
 

1.hod

Čjs

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

2.hod

Aj

Uc

(3B)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

2.hod

Čjs

As

(mim)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

3.hod

Čj

As

(mim)

navíc

Formánková Věra

 
 

3.hod

Čjs

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 
 

4.hod

Aj

As

(mim)

navíc

Slavíková Blanka

 
 

4.hod

Čjs

Uc

(3B)

navíc

Hnátová Lucie

 

4.A

1.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

1.hod

M

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

2.hod

M

Uc

(4A)

navíc

Jehličková Iva

 
 

2.hod

Čj

As

(UVv)

navíc

Šustrová Hana

 
 

3.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

Čj

Uc

(4A)

navíc

Šustrová Hana

 
 

4.hod

M

As

(UVv)

navíc

Jehličková Iva

 

4.B

1.hod

Aj

 

(4B)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

Čj

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

M

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

Čjs

 

(4B)

navíc

Nováková Markéta

 

5.A

1.hod

M

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

1.hod

Vv

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

2.hod

Aj

As

(Aud)

navíc

Jánská Iveta

 
 

2.hod

Vv

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

3.hod

Čsp

As

(Aud)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

3.hod

M

Uc

(5A)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

4.hod

Čj

Uc

(5A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

4.hod

Čj

As

(Aud)

navíc

Gabrielová Hana

 

5.B

1.hod

M

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

1.hod

Ikv

As

(PcČe)

navíc

Secká Karolína

 
 

2.hod

Ikv

Uc

(5B)

navíc

Secká Karolína

 
 

2.hod

M

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Aj

As

(9A)

navíc

Jánská Iveta

 
 

3.hod

Čj

Uc

(5B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

4.hod

Aj

Uc

(5B)

navíc

Jánská Iveta

 
 

4.hod

Čj

As

(9A)

navíc

Dubová Ladislava

 

6.A

2.hod

Pp

Aj 2

(JV4)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

2.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(6A)

navíc

Suplent dva

 
 

3.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Čj

Aj 1

(6A)

navíc

Secká Karolína

 
 

4.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 
 

5.hod

Vob

Aj 1

(6A)

navíc

Suchomelová Nina

 
 

5.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

navíc

Suplent dva

 

6.B

2.hod

Prj

 

(mim)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

3.hod

Prj

 

(mim)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Prj

 

(mim)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

Prj

 

(mim)

navíc

Sommersová Tereza

 

7.A

2.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

3.hod

Z

 

(7A)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

Aj

 

(7A)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Aj

 

(7A)

navíc

Kočí Robert

 

7.B

2.hod

M

Aj 1

(7B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

2.hod

Aj

Aj 2

(UPp)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Z

Aj 1

(7B)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

3.hod

M

Aj 2

(UPp)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

PraČ

Aj 1

(7B)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

4.hod

Z

Aj 2

(UPp)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

5.hod

Čj

Aj 1

(7B)

navíc

Šustrová Hana

 
 

5.hod

PraČ

Aj 2

(UPp)

navíc

Štalmachová Petra

 

8.A

2.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

2.hod

DNj

Aj 1

(8A)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

Aj

Aj 1

(8A)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Aj

Aj 2

(UFy)

navíc

Kočí Robert

 
 

4.hod

Ch

Aj 2

(UFy)

navíc

Novotný Václav

 
 

4.hod

M

Aj 1

(8A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

M

Aj 2

(UFy)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

Ch

Aj 1

(8A)

navíc

Novotný Václav

 

8.B

2.hod

M

 

(8B)

navíc

Gabrielová Hana

 
 

3.hod

Z

 

(8B)

navíc

Štalmachová Petra

 
 

4.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

5.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Němcová Blanka

 

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb