Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VI. A

Petr Baťa
Mgr. Nina Suchomelová

AKTUALIZOVÁNO dne 27. 3. 2020 V 20.55 HODIN.

Vážení rodiče,

Od středy 11. března 2020 je z nařízení vlády zrušena výuka ve všech základních školách. V provozu nebude školní družina a školní jídelna. Vzhledem k nastalé situaci budeme pro výuku využívat prostředí Google Classroom. Žáci ho znají z hodin anglického jazyka a umí s ním pracovat. Zdůrazňuji, že pro přihlášení je nutné použít email s doménou zsmalika.cz (např.: prokop.buben@zsmalika.cz). Pokud by byl jakýkoli problém (například zapomenuté heslo), ať se mi ozvou a já rád pomohu.

Dne 27. 3. 2020 ve 14.40 byl publikován opravený týdenní plán na 14. týden (od 30. března). Najdete ho pod touto tabulkou.

Kurzy, které si už teď mohou zapsat (v Google Classroom tlačítko "+" - zapsat se do kurzu):

český jazyk: j2ubkfc, matematika: u4tih6o, angličtina: skxrcaa, fyzika: yihj2vu, přírodopis: rgwtwgn, výchova k občanství: qzokpuu, hudební výchova: o675cd4

Nově nabízím možnost virtuálních konzultací (ať už k angličtině nebo k čemukoliv jinému). Ke konzultaci se můžete zapsat stejným způsobem jako na klasický konzultační den. Jen prosím o email s informací, jestli upřednostňujete, abych vám zatelefonoval, nebo jestli využijeme online videohovor na této adrese: https://meet.jit.si/ZSM_VI.A

Další možnost domácího vzdělávání naleznete zde: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3062918-ucitelky-zastoupi-ucitelka-opravdovou-skolu-nenahradi-ale-pomuze-rika-reditel-ct

Vzkaz od Soni Maixnerové: "Na matice.in spolu můžeme komunikovat pomocí symbolu obálky – najdete ho v místě, kde se přihlašujete. V záložce domácí úkoly máte jeden připraven – zkuste si ho. Procvičovat samozřejmě můžete i kdekoliv jinde – viz týdenní plán."