Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Hana Gabrielová

Poslední aktualizace: 30. 10. 2020 ve 17.00 hodin

Informace k výuce od 2. 11. 2020

Od pondělí 2. 11. 2020 budou konzultace formou videohovorů doplněny o učební bloky (v rozpisu označeny zeleně), jejich náplní bude nové učivo a diskuze o něm. Vzhledem k uvedené náplni je aktivní účast žáků v těchto blocích velmi žádoucí. Bližší informace jsou uvedeny níže v souborech ke stažení.

Hlavní pracovní platformou zůstávají kurzy jednotlivých předmětů v Google Classroom.

Týdenní plán a rozpis videohovorů bude zveřejněn vždy v pátek v odpoledních hodinách v souborech níže.

Psaní ZAV je opět přístupné všem žákům z domova. Žáci, kteří nemají zakoupenou licenci, mohou psát ZAV v pracovních dnech od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

Kódy pro zapsání kurzů v Google Classroom:

·       český jazyk: v53ijr4

·       matematika: j75zfo5

·       anglický jazyk: ihpdodn

·       fyzika: w2d4ldl

·       přírodopis: ezbri5v

·       dějepis: dou2gme

·       výchova k občanství: jegnjio

·       cvičení z českého jazyka: b43lw2e

·       konverzace z angličtiny: zk5uyrv

V případě problému s přihlášením se do Google Classroom kontaktujte Petra Baťu e-mailem na bata@zsmalika.cz.

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb