Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VI. A

Petr Baťa
Mgr. Nina Suchomelová

AKTUALIZOVÁNO dne 29. 5. 2020 V 17.25 HODIN.

Je za námi deset týdnů online výuky. Potřebujete dobít baterie? Chybí vám motivace? Zveme vás do první společné výzvy. Zkusme se vzájemně motivovat a obohatit. Více se dozvíte na www.sadman.biz/vyzva.

Od středy 11. března 2020 je z nařízení vlády zrušena výuka ve všech základních školách. V provozu nebude školní družina a školní jídelna. Vzhledem k nastalé situaci budeme pro výuku využívat prostředí Google Classroom. Žáci ho znají z hodin anglického jazyka a umí s ním pracovat. Zdůrazňuji, že pro přihlášení je nutné použít email s doménou zsmalika.cz (např.: prokop.buben@zsmalika.cz). Pokud by byl jakýkoli problém (například zapomenuté heslo), ať se mi ozvou a já rád pomohu.

Dne 29. 5. 2020 v 17.25 hodin byl publikován nový týdenní plán na 23. týden (od 1. června). Najdete ho pod touto tabulkou.

Kurzy, které si už teď mohou zapsat (v Google Classroom tlačítko "+" - zapsat se do kurzu):

český jazyk: j2ubkfc, matematika: u4tih6o, angličtina: skxrcaa, fyzika: yihj2vu, přírodopis: rgwtwgn, výchova k občanství: qzokpuu, hudební výchova: o675cd4

Pokud máte zájem o osobní konzultaci, ozvěte se mi na email bata@zsmalika.cz nebo na telefon a domluvíme se, kdy a jakým způsobem se spojíme.

Rozvrh hodin na 24. týden je v Souborech ke stažení.

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb