Učitelé
Mgr. Tereza Sommersová
třídní učitelka Telefon: 774 599 042 E-mail: sommersova@zsmalika.cz Kde mne najdete: Kabinet ve 3. podlaží Konzultační dny: nejsou vypsány
Petr Baťa
zástupce třídní učitelky Telefon: 774 599 042 E-mail: sommersova@zsmalika.cz Kde mne najdete: Kabinet cizích jazyků, 3. podlaží Konzultační dny: nejsou vypsány

NAPOSLEDY AKTUALIZOVÁNO 4. 1. 2022 V 15.05 HODIN.

Podrobné informace MŠMT a MZČR k testování na přítomnost COVID-19 najdete v příloze pod Informací pro rodiče.

Informace k výuce

Povinností žáků je pravidelně kontrolovat školní email a novinky v týmech třídy a jednotlivých předmětů v aplikaci Teams. Velmi doporučuji mít aplikace MS Outlook, MS OneNote a MS Teams nainstalované se zapnutými notifikacemi v mobilu, aby vám nic neuniklo.

Nejbližší důležité termíny:

- zdokonalovací lyžařský kurz - polovina března 2022

V případě jakýchkoli problémů mne neváhejte kontaktovat, a to buď telefonem nebo emailem.