Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Termín lyžařského kurzu: neděle 10. 2. – pátek 15. 2. 2019
Místo kurzu: Masarykova chata na Šerlichu
Odjezd: od školy v neděli 10. 2. 2019 v 14.00 hodin
Příjezd: ke škole v pátek 15. 2. 2019 asi v 16 hodin.
Stravování: začíná v neděli 10. 2. večeří a končí v pátek 15. 2. obědem.

Na permanentky na vlek budou děti potřebovat přibližně 800 Kč, které předejte prosím třídní učitelce do středy 30. 1. 2019

Důležité upozornění:
Nezapomeňte dát dítěti s sebou kartu zdravotní pojišťovny a vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti. Tyto doklady společně s potvrzením o odborném seřízení bezpečnostního vázání a návratkou z tohoto informačního listu odevzdejte při odjezdu třídní učitelce.
Užívá-li Vaše dítě pravidelně nějaké léky, nezapomeňte mu je dát s sebou s přesným popisem dávkování a oznamte tuto skutečnost třídní učitelce, která je zároveň zdravotnicí kurzu.

Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

Učivo českého jazyka a matematiky lze procvičovat v pracovních sešitech Tajemství pravopisu a Matematika 5 a také na stránkách matika.inskolakov.eu/cesky-jazyk-4-trida/podstatna-jmena-rodu-strednihoonlinecviceni.cz.