Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Suplování

Suplování

Suplování:   Čtvrtek 7.6.2018

datum výpisu: 28.6.2018 (8:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

7.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brož Zdeněk

 

-

Pl

Pl

Kc

-

-

-

-

   

Anýž Roman

 

-

-

Ch

..

..

-

..

-

-

-

Baťa Petr

 

..

Pu

Sv

-

Kc

..

..

..

..

-

Brožová Ivana

           

-

-

-

   

Dvořáková Věra

 

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Haufová Kateřina

 

Cv

Hn

               

Linhartová Jitka

     

Kc

Su

Su

         

Maixnerová Soňa

 

Ch

..

..

Mt

Mt

-

-

-

   

Němcová Blanka

 

..

Pl

Pl

Pu

-

-

-

-

   

Novotný Václav

 

..

Su

Su

-

-

-

-

..

..

 

Slejšková Jana

 

Do

Do

Pu

Du

Du

         

Sommersová Tereza

 

Bz

..

..

Pl

Ch

Kc

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brožová Ivana

1.hod

supl. (So)

Čj

7.B

(7B)

 

Červinková Kateřina

1.hod

supl. (Hf)

M

5.B

(5B)

 

Dorazilová Zuzana

1.hod

spojeno (Sl)

Čj

3.A (Uc)

   
 

2.hod

spojeno (Sl)

M

3.A (Uc)

   

Dubová Ladislava

4.hod

supl. (Sl)

Čsp

3.A

(3A)

 
 

5.hod

spojeno (Sl)

Aj

3.B (Aj 1)

(3B)

 

Hnátová Lucie

2.hod

supl. (Hf)

Čj

5.B

(5B)

 

Chvojka Pavel

1.hod

supl. (Ma)

Fy

6.B

(6B)

 
 

3.hod

supl. (An)

Fy

9.B

(9B)

 
 

5.hod

supl. (So)

Fy

8.A

(8A)

 
 

7.hod

odpadá

PFy

8.B (PFy)+

 

zrušeno

Krausová Jitka

2.hod

navíc

Čj

5.A

(5A)

 

Kočí Robert

3.hod

spojeno (Li)

Aj

6.A (M1)

(8B)

 
 

4.hod

spojeno (Br)

Ikv

6.A (Ikv1)

(PcČe)

 
 

5.hod

spojeno (Bt)

Aj

9.B (Aj 1)

(JV4)

 
 

6.hod

spojeno (So)

Aj

8.B (Aj 1)

(JV4)

 

Linhartová Jitka

6.hod

odpadá

MaP

9.B (MaP2)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SM

8.B (SMa2)+

 

zrušeno

Matějka Luboš

4.hod

spojeno (Ma)

Tv

4.B (Dív)+

(Tvv)

 
 

5.hod

spojeno (Ma)

Tv

4.B (Dív)+

(Tvv)

 

Poláková Martina

1.hod

odpadá

Čj

7.A

 

projekt STOD

 

2.hod

spojeno (Ne)

Čj

6.B (Aj 1)

(PcČe)

 
 

2.hod

supl. (Br)

Čj

6.B (Ikv2)

(PcČe)

 
 

3.hod

spojeno (Ne)

Čj

6.B (Aj 2)

(PcČe)

 
 

3.hod

supl. (Br)

Čj

6.B (Ikv1)

(PcČe)

 
 

4.hod

supl. (So)

Čj

8.B

(8B)

 

Půlpánová Magdaléna

1.hod

odpadá

Aj

4.A (Aj 2)

 

projekt STOD

 

2.hod

spojeno (Bt)

Aj

7.B (Aj 2)

(7B)

 
 

3.hod

spojeno (Sl)

Aj

3.A (Aj 1)

(JV4)

 
 

4.hod

spojeno (Ne)

Aj

5.A (Aj 1)

(5A)

 

Slavíková Lenka

3.hod

supl. (Bt)

DFj

8.A (Aj 1)

(JV1)

 

Šustrová Hana

2.hod

supl. (Nt)

Čj

9.B

(9B)

 
 

3.hod

supl. (Nt)

Čj

7.B

(7B)

 
 

4.hod

spojeno (Li)

Čsp

7.B (Aj 2)

(Cvk)

 
 

5.hod

spojeno (Li)

Čsp

7.B (Aj 2)

(Cvk)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

Čj

Uc

 

spojí

Dorazilová Zuzana

(Sl)

 

2.hod

M

Uc

 

spojí

Dorazilová Zuzana

(Sl)

 

3.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Sl)

 

4.hod

Čsp

 

(3A)

supluje

Dubová Ladislava

(Sl)

3.B

5.hod

Aj

Aj 1

(3B)

spojí

Dubová Ladislava

(Sl)

4.A

1.- 9. hod projekt STOD

4.B

4.hod

Tv

Dív

(Tvv)

spojí

Matějka Luboš

(Ma)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tvv)

spojí

Matějka Luboš

(Ma)

5.A

2.hod

Čj

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 
 

4.hod

Aj

Aj 1

(5A)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Ne)

5.B

1.hod

M

 

(5B)

supluje

Červinková Kateřina

(Hf)

 

2.hod

Čj

 

(5B)

supluje

Hnátová Lucie

(Hf)

6.A

3.hod

Aj

M1

(8B)

spojí

Kočí Robert

(Li)

 

4.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

spojí

Kočí Robert

(Br)

 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

6.B

1.hod

Fy

 

(6B)

supluje

Chvojka Pavel

(Ma)

 

2.hod

Čj

Aj 1

(PcČe)

spojí

Poláková Martina

(Ne)

 

2.hod

Čj

Ikv2

(PcČe)

supluje

Poláková Martina

(Br)

 

3.hod

Čj

Aj 2

(PcČe)

spojí

Poláková Martina

(Ne)

 

3.hod

Čj

Ikv1

(PcČe)

supluje

Poláková Martina

(Br)

 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

7.A

1.- 10. hod projekt STOD

7.B

1.hod

Čj

 

(7B)

supluje

Brožová Ivana

(So)

 

2.hod

Aj

Aj 2

(7B)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Bt)

 

3.hod

Čj

 

(7B)

supluje

Šustrová Hana

(Nt)

 

4.hod

Čsp

Aj 2

(Cvk)

spojí

Šustrová Hana

(Li)

 

5.hod

Čsp

Aj 2

(Cvk)

spojí

Šustrová Hana

(Li)

 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

8.A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Nt)

 

3.hod

DFj

Aj 1

(JV1)

supluje

Slavíková Lenka

(Bt)

 

5.hod

Fy

 

(8A)

supluje

Chvojka Pavel

(So)

 

7.hod

PřP

PrP

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

8.B

4.hod

Čj

 

(8B)

supluje

Poláková Martina

(So)

 

6.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(So)

 

7.hod

PřP

PrP

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

9.A

1.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

MaP

MaP2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

9.B

2.hod

Čj

 

(9B)

supluje

Šustrová Hana

(Nt)

 

3.hod

Fy

 

(9B)

supluje

Chvojka Pavel

(An)

 

5.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(Bt)

 

6.hod

MaP

MaP2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018

datum výpisu: 28.6.2018 (8:47)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chvojka Pavel

 

-

..

-

..

-

..

..

-

   

Poláková Martina

 

..

..

..

-

..

-

-

     

Šimonová Andrea

 

-

-

-

..

..

....

....

....

Hn

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6A

 

reko

reko

reko

reko

reko

reko

       

6B

 

reko

reko

reko

reko

reko

reko

reko

     

9B

 

reko

reko

reko

reko

reko

reko

reko

     

JV4

 

reko

reko

reko

reko

reko

reko

reko

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

2.hod

odpadá

Ikv

6.B (Ikv2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Ikv

6.B (Ikv1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ikv

6.A (Ikv1)

 

zrušeno

 

8.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 
 

9.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 
 

10.hod

navíc

Třh

9.B

(mim)

 

Jehličková Iva

1.hod

navíc

Třh

4.B

(4B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

4.B

(4B)

 
 

8.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 
 

9.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 
 

10.hod

navíc

Třh

9.B

(mim)

 

Anýž Roman

1.hod

navíc

Třh

7.A

(7A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

7.A

(7A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

7.A

(7A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

7.A

(7A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

7.A

(7A)

 
 

7.hod

odpadá

PřP

8.A (PrP)+

 

zrušeno

Baťa Petr

1.hod

navíc

Třh

8.A

(8A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

8.A

(8A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

8.A

(8A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

8.A

(8A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

8.A

(8A)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

6.B (Bs 2)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

6.B (Bs 2)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

8.B (Bs2)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

8.B (Bs2)+

 

zrušeno

Brožová Ivana

1.hod

navíc

Třh

7.B

(7B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

7.B

(7B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

7.B

(7B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

7.B

(7B)

 
 

5.hod

navíc

Třh

7.B

(7B)

 
 

6.hod

odpadá

Vvs

9.B (Vvs)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Vvs

9.B (Vvs)+

 

zrušeno

Bukáčková Miroslava

1.hod

navíc

Třh

2.A

(2A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

2.A

(2A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

2.A

(2A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

2.A

(2A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

2.A

(2A)

 

Cempírková Naděžda

3.hod

odpadá

Z

8.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Pp

8.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Pp

6.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Z

8.A

 

zrušeno

Červinková Kateřina

3.hod

odpadá

Čjs

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ikv

5.A (Ikv1)

 

zrušeno

Dorazilová Zuzana

1.hod

odpadá

Čj

3.A (As)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

3.A (As)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Čj

1.A (As)

 

zrušeno

Dubová Ladislava

1.hod

navíc

Třh

3.B

(3B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

3.B

(3B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

3.B

(3B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

3.B

(3B)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

3.B (Aj 2)

 

zrušeno

Haufová Kateřina

1.hod

navíc

Třh

5.B

(5B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

5.B

(5B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

5.B

(5B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

5.B

(5B)

 
 

5.hod

navíc

Třh

5.B

(5B)

 

Hnátová Lucie

1.hod

odpadá

Čj

5.A (As)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Čj

5.A (As)

 

zrušeno

 

9.hod

supl. (Si)

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD4)

 

Jansová Alena

1.hod

navíc

Třh

1.A

(1A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

1.A

(1A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

1.A

(1A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

1.A

(1A)

 

Krausová Jitka

1.hod

navíc

Třh

5.A

(5A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

5.A

(5A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

5.A

(5A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

5.A

(5A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

5.A

(5A)

 

Kočí Robert

1.hod

navíc

Třh

6.A

(9A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

6.A

(9A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

6.A

(9A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

6.A

(9A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

6.A

(9A)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj 2)

 

zrušeno

Linhartová Jitka

1.hod

odpadá

M

6.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

6.A (M2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

6.A (M1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Čsp

7.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čsp

7.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MaP

9.B (MaP2)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

SM

8.B (SMa2)+

 

zrušeno

 

10.hod

navíc

Třh

9.B

(mim)

 

Maixnerová Soňa

1.hod

navíc

Třh

4.A

(4A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

4.A

(4A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

4.A

(4A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

4.A

(4A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

4.A

(4A)

 

Matějka Luboš

3.hod

navíc

Třh

4.B

(4B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

4.B

(4B)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

4.B (Chl)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

7.B (Gypr)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Tv

7.B (Gypr)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

9.B (Plv)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

9.B (Plv)+

 

zrušeno

Formánková Věra

1.hod

odpadá

Tv

1.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Čj

1.B (Uc)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Čj

1.B (Uc)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.B

 

zrušeno

Němcová Blanka

1.hod

navíc

Třh

6.B

(UVv)

 
 

2.hod

navíc

Třh

6.B

(UVv)

 
 

3.hod

navíc

Třh

6.B

(UVv)

 
 

4.hod

navíc

Třh

6.B

(UVv)

 
 

5.hod

navíc

Třh

6.B

(UVv)

 

Nováková Markéta

1.hod

navíc

Třh

2.B

(2B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

2.B

(2B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

2.B

(2B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

2.B

(2B)

 
 

5.hod

navíc

Třh

2.B

(2B)

 

Novotný Václav

1.hod

odpadá

Ch

8.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Ch

9.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Z

7.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PCh

9.B (PCh)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PCh

9.B (PCh)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

9.B (KoT2)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Tv

9.B (KoT2)+

 

zrušeno

Oplíštilová Petra

1.hod

navíc

Třh

1.B

(1B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

1.B

(1B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

1.B

(1B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

1.B

(1B)

 

Půlpánová Magdaléna

1.hod

odpadá

Aj

4.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj 1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

3.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

5.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ikv

5.A (Ikv2)

 

zrušeno

Slavíková Lenka

1.hod

odpadá

Vob

8.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

DFj

8.B (DcjF)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

DFj

9.B (DcjF)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

DFj

9.A (DcjF)

 

zrušeno

 

8.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 
 

9.hod

navíc

Třh

9.A

(mim)

 

Slejšková Jana

1.hod

navíc

Třh

3.A

(3A)

 
 

2.hod

navíc

Třh

3.A

(3A)

 
 

3.hod

navíc

Třh

3.A

(3A)

 
 

4.hod

navíc

Třh

3.A

(3A)

 
 

5.hod

navíc

Třh

3.A

(3A)

 

Sommersová Tereza

1.hod

navíc

Třh

8.B

(8B)

 
 

2.hod

navíc

Třh

8.B

(8B)

 
 

3.hod

navíc

Třh

8.B

(8B)

 
 

4.hod

navíc

Třh

8.B

(8B)

 
 

5.hod

navíc

Třh

8.B

(8B)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj 1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

KoA

8.B (KoA)+

 

zrušeno

Šustrová Hana

1.hod

odpadá

Čj

9.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Čsp

7.A (Aj 1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čsp

7.A (Aj 1)

 

zrušeno

Truncová Hana

2.hod

odpadá

DNj

8.B (DcjN)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

DNj

8.A (DcjN)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

DNj

9.B (DcjN)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

DNj

9.A (DcjN)

 

zrušeno

Žáková Jindra

1.hod

odpadá

Čj

4.B (As)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

4.B (As)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

2.B (As)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

2.B (As)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Třh

 

(1A)

navíc

Jansová Alena

 
 

2.hod

Třh

 

(1A)

navíc

Jansová Alena

 
 

3.hod

Třh

 

(1A)

navíc

Jansová Alena

 
 

4.hod

Třh

 

(1A)

navíc

Jansová Alena

 

1.B

1.hod

Třh

 

(1B)

navíc

Oplíštilová Petra

 
 

2.hod

Třh

 

(1B)

navíc

Oplíštilová Petra

 
 

3.hod

Třh

 

(1B)

navíc

Oplíštilová Petra

 
 

4.hod

Třh

 

(1B)

navíc

Oplíštilová Petra

 

2.A

1.hod

Třh

 

(2A)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

2.hod

Třh

 

(2A)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

3.hod

Třh

 

(2A)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

4.hod

Třh

 

(2A)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

5.hod

Třh

 

(2A)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

9.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

supluje

Hnátová Lucie

(Si)

2.B

1.hod

Třh

 

(2B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

2.hod

Třh

 

(2B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

3.hod

Třh

 

(2B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

4.hod

Třh

 

(2B)

navíc

Nováková Markéta

 
 

5.hod

Třh

 

(2B)

navíc

Nováková Markéta

 

3.A

1.hod

Třh

 

(3A)

navíc

Slejšková Jana

 
 

2.hod

Třh

 

(3A)

navíc

Slejšková Jana

 
 

3.hod

Třh

 

(3A)

navíc

Slejšková Jana

 
 

4.hod

Třh

 

(3A)

navíc

Slejšková Jana

 
 

5.hod

Třh

 

(3A)

navíc

Slejšková Jana

 

3.B

1.hod

Třh

 

(3B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

2.hod

Třh

 

(3B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

3.hod

Třh

 

(3B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

4.hod

Třh

 

(3B)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

5.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(Sl)

 

5.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Du)

4.A

1.hod

Třh

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

2.hod

Třh

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

3.hod

Třh

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

4.hod

Třh

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

5.hod

Třh

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 

4.B

1.hod

Třh

 

(4B)

navíc

Jehličková Iva

 
 

2.hod

Třh

 

(4B)

navíc

Jehličková Iva

 
 

3.hod

Třh

 

(4B)

navíc

Matějka Luboš

 
 

4.hod

Třh

 

(4B)

navíc

Matějka Luboš

 
 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Mt)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ma)

5.A

1.hod

Třh

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 
 

2.hod

Třh

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 
 

3.hod

Třh

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 
 

4.hod

Třh

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 
 

5.hod

Třh

 

(5A)

navíc

Krausová Jitka

 

5.B

1.hod

Třh

 

(5B)

navíc

Haufová Kateřina

 
 

2.hod

Třh

 

(5B)

navíc

Haufová Kateřina

 
 

3.hod

Třh

 

(5B)

navíc

Haufová Kateřina

 
 

4.hod

Třh

 

(5B)

navíc

Haufová Kateřina

 
 

5.hod

Třh

 

(5B)

navíc

Haufová Kateřina

 

6.A

1.hod

Třh

 

(9A)

navíc

Kočí Robert

 
 

2.hod

Třh

 

(9A)

navíc

Kočí Robert

 
 

3.hod

Třh

 

(9A)

navíc

Kočí Robert

 
 

4.hod

Třh

 

(9A)

navíc

Kočí Robert

 
 

5.hod

Třh

 

(9A)

navíc

Kočí Robert

 
 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

6.B

1.hod

Třh

 

(UVv)

navíc

Němcová Blanka

 
 

2.hod

Třh

 

(UVv)

navíc

Němcová Blanka

 
 

3.hod

Třh

 

(UVv)

navíc

Němcová Blanka

 
 

4.hod

Třh

 

(UVv)

navíc

Němcová Blanka

 
 

5.hod

Třh

 

(UVv)

navíc

Němcová Blanka

 
 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

7.A

1.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

2.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

3.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

4.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

5.hod

Třh

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

6.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

7.B

1.hod

Třh

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

2.hod

Třh

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

3.hod

Třh

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

4.hod

Třh

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

5.hod

Třh

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

6.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

Tv

Gypr

 

odpadá

 

(Mt)

8.A

1.hod

Třh

 

(8A)

navíc

Baťa Petr

 
 

2.hod

Třh

 

(8A)

navíc

Baťa Petr

 
 

3.hod

Třh

 

(8A)

navíc

Baťa Petr

 
 

4.hod

Třh

 

(8A)

navíc

Baťa Petr

 
 

5.hod

Třh

 

(8A)

navíc

Baťa Petr

 
 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ce)

 

7.hod

PřP

PrP

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

8.B

1.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

2.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

3.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

4.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

5.hod

Třh

 

(8B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

6.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(So)

 

6.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Kc)

 

7.hod

PřP

PrP

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(Li)

 

8.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs2

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

9.A

1.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Bt)

 

1.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(Kc)

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bz)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bz)

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ch)

 

5.hod

DFj

DcjF

 

odpadá

 

(Sv)

 

5.hod

DNj

DcjN

 

odpadá

 

(Tr)

 

6.hod

Vvs

Vvs

 

odpadá

 

(Bz)

 

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

6.hod

MaP

MaP2

 

odpadá

 

(Li)

 

6.hod

Hus

SHv

 

odpadá

 

(Ch)

 

7.hod

Vvs

Vvs

 

odpadá

 

(Bz)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

8.hod

Třh

 

(mim)

navíc

Br, Je, Sv

 
 

9.hod

Třh

 

(mim)

navíc

Br, Je, Sv

 

9.B

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Su)

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Nt)

 

3.hod

Vob

   

odpadá

 

(An)

 

4.hod

DFj

DcjF

 

odpadá

 

(Sv)

 

4.hod

DNj

DcjN

 

odpadá

 

(Tr)

 

5.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(Bt)

 

5.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Kc)

 

6.hod

Vvs

Vvs

 

odpadá

 

(Bz)

 

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

6.hod

MaP

MaP2

 

odpadá

 

(Li)

 

7.hod

Vvs

Vvs

 

odpadá

 

(Bz)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

8.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

9.hod

Tv

Plv

 

odpadá

 

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT2

 

odpadá

 

(Nt)

 

10.hod

Třh

 

(mim)

navíc

Br, Je, Li

 

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb