Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Suplování

Suplování

Suplování:   Pondělí 27.5.2019

datum výpisu: 27.5.2019 (6:58)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Baťa Petr

               

..

..

Kholová Kristýna

 

-

Op

Op

Op

-

-

-

   

Němcová Blanka

           

-

-

   

Novotný Václav

               

Mt

Mt

Slavíková Lenka

 

-

-

             

Vtípilová Soňa

 

-

-

Hf

Hf

-

Lc

Lc

Lc

Hn

Změny v rozvrzích učitelů:

Anýž Roman

6.hod

navíc

D

9.A

(9A)

 
 

7.hod

navíc

D

9.A

(9A)

 

Baťa Petr

5.hod

navíc

Aj

8.B

(8B)

 

Brožová Ivana

2.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

3.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

4.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

5.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

6.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

7.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 

Cempírková Naděžda

2.hod

navíc

Pp

8.B

(UPp)

 

Haufová Kateřina

3.hod

spojeno (Vt)

M

1.B (As)

(1B)

 
 

4.hod

spojeno (Vt)

Čj

1.B (As)

(1B)

 

Jansová Alena

4.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 
 

5.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 

Kočí Robert

2.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

3.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

4.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

5.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

6.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

7.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 

Lacinová Šárka

6.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

7.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

8.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Linhartová Jitka

4.hod

odpadá

M

7.A

 

zrušeno

Matějka Luboš

6.hod

navíc

Tv

6.A (Bs 1)

(Tvv)

 
 

7.hod

navíc

Tv

6.B (Bs 1)

(Tvv)

 
 

8.hod

supl. (Nt)

Tv

9.B (KoTC)+

(Tvm)

 
 

9.hod

supl. (Nt)

Tv

9.B (KoTC)+

(Tvm)

 

Slavíková Lenka

6.hod

navíc

Tv

6.A (Plv)

(mim)

 
 

7.hod

navíc

Tv

7.B (Plv)

(mim)

 

Šustrová Hana

2.hod

odpadá

Čj

7.A (Čj1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Čj

7.A (Čj2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Čj

7.A

 

zrušeno

Truncová Hana

6.hod

navíc

Vzd

9.B

(9B)

 
 

7.hod

navíc

Vzd

9.B

(9B)

 

Dorazilová Zuzana

4.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 
 

5.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 

Hnátová Lucie

9.hod

spojeno (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD1)

 

Oplíštilová Petra

2.hod

supl. (Kh)

Čj

4.A

(4A)

 
 

3.hod

supl. (Kh)

M

4.A

(4A)

 
 

4.hod

supl. (Kh)

M

4.A

(4A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

M

As

(1B)

spojí

Haufová Kateřina

(Vt)

 

4.hod

Čj

As

(1B)

spojí

Haufová Kateřina

(Vt)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Vt)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Vt)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Vt)

 

9.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

spojí

Hnátová Lucie

(Vt)

2.A

4.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Jn, Do

 
 

5.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Jn, Do

 

2.B

3.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Op)

 

4.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Op)

4.A

2.hod

Čj

 

(4A)

supluje

Oplíštilová Petra

(Kh)

 

3.hod

M

 

(4A)

supluje

Oplíštilová Petra

(Kh)

 

4.hod

M

 

(4A)

supluje

Oplíštilová Petra

(Kh)

4.B

2.hod

M

As

 

odpadá

 

(Op)

6.A

5.hod

Vtč

Vtč

 

odpadá

 

(Bz)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 

6.B

5.hod

Vtč

Vtč

 

odpadá

 

(Bz)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 

7.A

2.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 
 

3.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 
 

4.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 
 

5.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 
 

6.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 
 

7.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Bz, Kc

 

7.B

6.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

navíc

Slavíková Lenka

 

8.A

4.hod

SCj

SČj

 

odpadá

 

(Bz)

 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

8.B

2.hod

Pp

 

(UPp)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

4.hod

SCj

SČj

 

odpadá

 

(Bz)

 

5.hod

Aj

 

(8B)

navíc

Baťa Petr

 
 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

9.A

6.hod

D

 

(9A)

navíc

Anýž Roman

 
 

7.hod

D

 

(9A)

navíc

Anýž Roman

 
 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

9.B

6.hod

Vzd

 

(9B)

navíc

Truncová Hana

 
 

7.hod

Vzd

 

(9B)

navíc

Truncová Hana

 
 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

 

Suplování:   Úterý 28.5.2019

datum výpisu: 27.5.2019 (6:58)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Novotný Václav

 

..

Bt

Tr

Mt

-

..

..

-

 

Slavíková Lenka

     

-

-

         

Hnátová Lucie

Do

Ka

Ka

-

-

Ka

SJ

SJ

Op

Op

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťa Petr

2.hod

supl. (Nt)

Aj

9.A

(UFy)

 

Krausová Jitka

1.hod

spojeno (Hn)

M

1.A (As)

(1A)

 
 

2.hod

spojeno (Hn)

M

1.A (As)

(1A)

 
 

5.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Matějka Luboš

4.hod

supl. (Nt)

Tv

7.B

(Tvm)

 

Suplent jedna

6.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

7.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Truncová Hana

3.hod

supl. (Nt)

DNj

9.B

(UFy)

 

Dorazilová Zuzana

0.hod

spojeno (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD3)

 

Oplíštilová Petra

8.hod

spojeno (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD4)

 
 

9.hod

spojeno (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Hn)

 

1.hod

M

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

2.hod

M

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Krausová Jitka

(Hn)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

spojí

Oplíštilová Petra

(Hn)

 

9.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

spojí

Oplíštilová Petra

(Hn)

7.B

4.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Matějka Luboš

(Nt)

9.A

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Nt)

 

2.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Baťa Petr

(Nt)

 

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

9.B

3.hod

DNj

 

(UFy)

supluje

Truncová Hana

(Nt)

 

6.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

7.hod

PCh

PCh

 

odpadá

 

(Nt)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb