Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Učitel » Suplování

Suplování

Suplování:   Úterý 25.9.2018

datum výpisu: 24.9.2018 (16:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

7.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

8.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Baťa Petr

 

-

-

..

..

-

Ba

..

-

-

Brožová Ivana

 

..

-

..

..

An

-

-

-

 

Cempírková Naděžda

 

-

-

-

An

..

..

-

-

 

Formánková Věra

 

..

..

..

..

-

-

-

-

 

Fridrichová Petra

 

Ja

Su

-

-

Ne

An

-

-

 

Kočí Robert

 

..

Br

..

..

-

Ba

..

..

..

Nováková Markéta

 

Zk

Zk

Zk

Zk

Ka

-

-

-

 

Sommersová Tereza

 

..

..

..

..

..

..

-

-

 

Suchomelová Nina

 

Br

-

..

Je

..

..

..

-

 

Hnátová Lucie

Do

Ka

Ka

-

-

SJ

SJ

SJ

SJ

Do

Oplíštilová Petra

 

-

-

-

-

..

..

..

..

Do

Vtípilová Soňa

-

-

-

Bu

Bu

Hf

Hf

Sl

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

1.hod

supl. (Sc)

Ikv

5.A (Ikv1)

(PcČe)

 
 

2.hod

spojeno (Kc)

Ikv

6.A (Ikv1)

(PcČe)

 

Jehličková Iva

4.hod

supl. (Sc)

Ikv

5.B (Ikv1)

(PcČe)

 

Anýž Roman

3.hod

navíc

Vob

8.A

(8A)

 
 

4.hod

supl. (Ce)

Vob

8.A

(UPp)

 
 

5.hod

supl. (Bz)

D

9.B

(9B)

 
 

6.hod

supl. (Fr)

D

7.B

(7B)

 

Bartošová Klára

5.hod

navíc

Čj

8.A

(8A)

 
 

6.hod

supl. (Bt)

Čj

8.A (Aj 1)

(JV1)

 
 

6.hod

spojeno (Kc)

Čj

8.A (Aj 2)

(JV1)

 

Bukáčková Miroslava

3.hod

spojeno (Vt)

M

3.A (As)

(3A)

 
 

4.hod

spojeno (Vt)

Čj

3.A (As)

(3A)

 

Haufová Kateřina

5.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

6.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Jánská Iveta

1.hod

supl. (Fr)

Hv

6.A

(UPp)

 

Krausová Jitka

1.hod

spojeno (Hn)

M

1.A (As)

(1A)

 
 

2.hod

spojeno (Hn)

M

1.A (As)

(1A)

 
 

5.hod

supl. (No)

Čj

3.B

(3B)

 

Linhartová Jitka

1.hod

odpadá

M

7.A

 

projekt STOD

Maixnerová Soňa

7.hod

odpadá

Hv

7.A (HuV2)

 

projekt STOD

Němcová Blanka

5.hod

supl. (Fr)

Aj

7.B

(7B)

 

Slavíková Lenka

2.hod

navíc

DFj

8.A (DcjF)

(8A)

 
 

3.hod

navíc

DFj

9.A (DcjF)

(9A)

 
 

4.hod

navíc

DFj

9.B (DcjF)

(9B)

 

Slejšková Jana

7.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Suplent jedna

5.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

6.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

7.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

8.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Šustrová Hana

2.hod

supl. (Fr)

Čjs

5.A

(5A)

 

Truncová Hana

2.hod

navíc

DNj

8.A (DcjN)

(7A)

 
 

3.hod

navíc

DNj

9.A (DcjN)

(7A)

 
 

4.hod

navíc

DNj

9.B (DcjN)

(7A)

 

Dorazilová Zuzana

0.hod

spojeno (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD3)

 
 

9.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

9.hod

spojeno (Op)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD1)

 

Žáková Jindra

1.hod

supl. (No)

Čj

3.B

(3B)

 
 

2.hod

supl. (No)

Tv

3.B

(Tvv)

 
 

3.hod

supl. (No)

M

3.B

(3B)

 
 

4.hod

supl. (No)

Čj

3.B

(3B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Hn)

 

1.hod

M

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

2.hod

M

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

9.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Dorazilová Zuzana

(Hn)

1.B

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Haufová Kateřina

(Vt)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Haufová Kateřina

(Vt)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Slejšková Jana

(Vt)

2.B

9.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Op)

 

1.- 8. hod projekt STOD

3.A

3.hod

M

As

(3A)

spojí

Bukáčková Miroslava

(Vt)

 

4.hod

Čj

As

(3A)

spojí

Bukáčková Miroslava

(Vt)

3.B

1.hod

Čj

 

(3B)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

2.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

3.hod

M

 

(3B)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

4.hod

Čj

 

(3B)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

5.hod

Čj

 

(3B)

supluje

Krausová Jitka

(No)

5.A

1.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(Sc)

 

2.hod

Čjs

 

(5A)

supluje

Šustrová Hana

(Fr)

5.B

4.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

supluje

Jehličková Iva

(Sc)

6.A

1.hod

Hv

 

(UPp)

supluje

Jánská Iveta

(Fr)

 

2.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

spojí

Brož Zdeněk

(Kc)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Sc)

 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Sc)

 

8.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

6.B

8.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

7.A

1.- 9. hod projekt STOD

7.B

5.hod

Aj

 

(7B)

supluje

Němcová Blanka

(Fr)

 

6.hod

D

 

(7B)

supluje

Anýž Roman

(Fr)

 

7.hod

Hv

HuV1

 

odpadá

 

(Kc)

 

8.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

 

odpadá

 

(Kc)

8.A

2.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

2.hod

DNj

DcjN

(7A)

navíc

Truncová Hana

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(So)

 

3.hod

Vob

 

(8A)

navíc

Anýž Roman

 
 

4.hod

Vob

 

(UPp)

supluje

Anýž Roman

(Ce)

 

5.hod

Čj

 

(8A)

navíc

Bartošová Klára

 
 

6.hod

Čj

Aj 1

(JV1)

supluje

Bartošová Klára

(Bt)

 

6.hod

Čj

Aj 2

(JV1)

spojí

Bartošová Klára

(Kc)

8.B

1.- 9. hod projekt STOD

9.A

3.hod

DFj

DcjF

(9A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

3.hod

DNj

DcjN

(7A)

navíc

Truncová Hana

 
 

3.hod

M

   

odpadá

 

(So)

 

6.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(So)

9.B

1.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(So)

 

1.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Kc)

 

4.hod

DNj

DcjN

(7A)

navíc

Truncová Hana

 
 

4.hod

DFj

DcjF

(9B)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

4.hod

M

   

odpadá

 

(So)

 

5.hod

D

 

(9B)

supluje

Anýž Roman

(Bz)

 

6.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(So)

 

 

Suplování:   Středa 26.9.2018

datum výpisu: 24.9.2018 (16:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Formánková Věra

 

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Kočí Robert

 

-

Bt

-

Bt

Pu

Mt

Mt

-

-

Nováková Markéta

 

Zk

Zk

Bu

..

..

-

-

-

 

Suchomelová Nina

 

..

Ja

Je

Su

Ba

-

-

-

 

Hnátová Lucie

-

-

-

Ka

Ka

SJ

SJ

SJ

SJ

-

Oplíštilová Petra

 

-

-

-

-

-

..

..

..

-

Vtípilová Soňa

Do

-

Hf

Hf

-

Ka

Bu

Bu

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Jehličková Iva

3.hod

supl. (Sc)

Ikv

5.B (Ikv1)

(PcČe)

 

Bartošová Klára

5.hod

supl. (Sc)

Čj

6.B

(6B)

 

Baťa Petr

2.hod

spojeno (Kc)

Aj

8.A (Aj 2)

(JV1)

 
 

4.hod

spojeno (Kc)

Aj

8.B (Aj 1)

(8B)

 

Bukáčková Miroslava

3.hod

supl. (No)

Tv

3.B

(Tvm)

 
 

6.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

7.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Haufová Kateřina

2.hod

spojeno (Vt)

Vv

1.B (As)

(1B)

 
 

3.hod

spojeno (Vt)

Čsp

1.B (As)

(1B)

 

Jánská Iveta

1.hod

navíc

Aj

6.B (Aj 2)

(Aud)

 
 

2.hod

supl. (Sc)

Hv

6.B

(UFy)

 

Krausová Jitka

3.hod

spojeno (Hn)

Vv

1.A (As)

(1A)

 
 

4.hod

spojeno (Hn)

Čsp

1.A (As)

(1A)

 
 

5.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Matějka Luboš

4.hod

navíc

Tv

4.B

(Tvv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

4.B

(Tvv)

 
 

6.hod

supl. (Kc)

Tv

6.B (Flob)+

(Tvv)

 
 

7.hod

supl. (Kc)

Tv

6.B (Flob)+

(Tvv)

 

Němcová Blanka

1.hod

navíc

Aj

6.B (Aj 1)

(6B)

 

Půlpánová Magdaléna

5.hod

spojeno (Kc)

Aj

7.A (Aj 2)

(Aud)

 

Slejšková Jana

1.hod

navíc

Plav

4.A

(mim)

 
 

2.hod

navíc

Plav

4.A

(mim)

 
 

4.hod

navíc

Vv

4.A

(4A)

 
 

5.hod

navíc

Vv

4.A

(4A)

 

Suplent jedna

5.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

6.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

7.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

8.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Šustrová Hana

4.hod

spojeno (Sc)

CvC

6.B (PPř)+

(6A)

 

Dorazilová Zuzana

0.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Žáková Jindra

1.hod

supl. (No)

Vv

3.B

(3B)

 
 

2.hod

supl. (No)

Vv

3.B

(3B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Vv

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

4.hod

Čsp

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Suplent jedna

(Hn)

1.B

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Dorazilová Zuzana

(Vt)

 

2.hod

Vv

As

(1B)

spojí

Haufová Kateřina

(Vt)

 

3.hod

Čsp

As

(1B)

spojí

Haufová Kateřina

(Vt)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Krausová Jitka

(Vt)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Bukáčková Miroslava

(Vt)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Bukáčková Miroslava

(Vt)

2.B

1.- 9. hod projekt STOD

3.B

1.hod

Vv

 

(3B)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

2.hod

Vv

 

(3B)

supluje

Žáková Jindra

(No)

 

3.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Bukáčková Miroslava

(No)

4.A

1.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Slejšková Jana

 
 

2.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Slejšková Jana

 
 

4.hod

Vv

 

(4A)

navíc

Slejšková Jana

 
 

5.hod

Vv

 

(4A)

navíc

Slejšková Jana

 

4.B

4.hod

Tv

 

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 
 

5.hod

Tv

 

(Tvv)

navíc

Matějka Luboš

 

5.B

2.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Zk)

 

3.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

supluje

Jehličková Iva

(Sc)

6.A

4.hod

CvC

PPř

(6A)

spojí

Šustrová Hana

(Sc)

 

6.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

 

7.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

6.B

1.hod

Aj

Aj 2

(Aud)

navíc

Jánská Iveta

 
 

1.hod

Aj

Aj 1

(6B)

navíc

Němcová Blanka

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Sc)

 

2.hod

Hv

 

(UFy)

supluje

Jánská Iveta

(Sc)

 

4.hod

CvC

PPř

(6A)

spojí

Šustrová Hana

(Sc)

 

5.hod

Čj

 

(6B)

supluje

Bartošová Klára

(Sc)

 

6.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

 

7.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

7.A

5.hod

Aj

Aj 2

(Aud)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Kc)

 

6.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

 

7.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

7.B

6.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

 

7.hod

Tv

Flob

(Tvv)

supluje

Matějka Luboš

(Kc)

8.A

2.hod

Aj

Aj 2

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Kc)

8.B

4.hod

Aj

Aj 1

(8B)

spojí

Baťa Petr

(Kc)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb