Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Učitel » Suplování

Suplování

Suplování:   Pondělí 25.3.2019

datum výpisu: 22.3.2019 (12:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

8.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brožová Ivana

 

-

..

-

..

..

Su

Br

-

 

Matějka Luboš

   

-

-

-

-

Bt

Bt

-

-

Nováková Markéta

 

-

..

..

..

..

..

-

-

 

Novotný Václav

 

-

Ba

So

Kc

..

-

So

Kc

Kc

Slavíková Lenka

 

-

-

Bt

..

Tr

Jn

Jn

-

-

Žáková Jindra

Op

-

..

..

..

-

Du

Du

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

2.hod

navíc

Prj

7.A

(7A)

 
 

7.hod

supl. (Bz)

Vv

9.A

(UVv)

 

Jehličková Iva

2.hod

navíc

Prj

7.B

(7B)

 

Bartošová Klára

2.hod

supl. (Nt)

Čj

6.A

(6A)

 

Baťa Petr

3.hod

spojeno (Sv)

Aj

9.A (DcjF)

(JV1)

 
 

4.hod

odpadá

PGr

8.B (PFo)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj 2)

 

projekt STOD

 

6.hod

supl. (Mt)

Tv

6.B (Bs 1)+

(Tvv)

 
 

7.hod

supl. (Mt)

Tv

6.B (Bs 1)+

(Tvv)

 

Dubová Ladislava

6.hod

supl. (Zk)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD5)

 
 

7.hod

supl. (Zk)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD5)

 

Cempírková Naděžda

4.hod

navíc

Pp

8.A

(UPp)

 
 

6.hod

odpadá

Z

8.B

 

projekt STOD

 

7.hod

odpadá

Pp

8.B

 

projekt STOD

Jansová Alena

6.hod

supl. (Sv)

Tv

6.A (Plv)+

(mim)

 
 

7.hod

supl. (Sv)

Tv

6.A (Plv)+

(mim)

 

Kočí Robert

2.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj 2)

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (Nt)

Aj

9.B

(UFy)

 
 

5.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj 1)

 

projekt STOD

 

8.hod

supl. (Nt)

Tv

9.B (KoTC)+

(Tvm)

 
 

9.hod

supl. (Nt)

Tv

9.B (KoTC)+

(Tvm)

 

Němcová Blanka

2.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj 2)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

Aj

6.A

(6A)

 

Půlpánová Magdaléna

2.hod

odpadá

Aj

7.B (Aj 1)

 

zrušeno

Sommersová Tereza

3.hod

supl. (Nt)

M

9.B

(UFy)

 
 

5.hod

navíc

Aj

6.B

(6B)

 
 

7.hod

supl. (Nt)

M

8.A

(UFy)

 

Sotonová Jana

2.hod

navíc

Čj

5.B

(5B)

 

Šustrová Hana

2.hod

odpadá

Čj

7.A (Čj1)

 

zrušeno

 

6.hod

supl. (Bz)

Čj

9.A

(UVv)

 

Truncová Hana

5.hod

spojeno (Sv)

DNj

9.B (DcjF)

(9A)

 

Oplíštilová Petra

0.hod

spojeno (Zk)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

spojí

Oplíštilová Petra

(Zk)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD5)

supluje

Dubová Ladislava

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD5)

supluje

Dubová Ladislava

(Zk)

3.B

1.- 8. hod projekt STOD

5.B

2.hod

Čj

 

(5B)

navíc

Sotonová Jana

 

6.A

2.hod

Čj

 

(6A)

supluje

Bartošová Klára

(Nt)

 

5.hod

Aj

 

(6A)

navíc

Němcová Blanka

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

6.B

5.hod

Aj

 

(6B)

navíc

Sommersová Tereza

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

7.A

2.hod

Prj

 

(7A)

navíc

Brož Zdeněk

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

7.B

2.hod

Prj

 

(7B)

navíc

Jehličková Iva

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

6.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Plv

(mim)

supluje

Jansová Alena

(Sv)

8.A

4.hod

Pp

 

(UPp)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

7.hod

M

 

(UFy)

supluje

Sommersová Tereza

(Nt)

 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

8.B

1.- 9. hod projekt STOD

9.A

3.hod

Aj

DcjF

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Sv)

 

6.hod

Čj

 

(UVv)

supluje

Šustrová Hana

(Bz)

 

7.hod

Vv

 

(UVv)

supluje

Brož Zdeněk

(Bz)

 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

9.B

3.hod

M

 

(UFy)

supluje

Sommersová Tereza

(Nt)

 

4.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

5.hod

DNj

DcjF

(9A)

spojí

Truncová Hana

(Sv)

 

8.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

9.hod

Tv

KoTC

(Tvm)

supluje

Kočí Robert

(Nt)

 

 

Suplování:   Úterý 26.3.2019

datum výpisu: 22.3.2019 (12:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

8.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brožová Ivana

 

..

-

Li

Kc

Tr

-

-

-

 

Matějka Luboš

   

-

-

-

Ss

Ss

-

-

-

Nováková Markéta

 

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Novotný Václav

 

Su

Ce

Ce

Bt

-

-

-

-

-

Slavíková Lenka

 

..

..

-

-

Ss

Ss

-

-

-

Vtípilová Soňa

     

Bu

Bu

Hf

Hf

     

Žáková Jindra

-

-

-

-

-

-

Iv

Iv

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťa Petr

4.hod

supl. (Nt)

Tv

7.B

(Tvm)

 

Bukáčková Miroslava

3.hod

spojeno (Vt)

M

3.A (As)

(3A)

 
 

4.hod

spojeno (Vt)

Čj

3.A (As)

(3A)

 

Cempírková Naděžda

2.hod

supl. (Nt)

Z

9.A

(UFy)

 
 

3.hod

supl. (Nt)

Z

9.B

(UFy)

 
 

6.hod

odpadá

Z

8.B

 

projekt STOD

Haufová Kateřina

2.hod

navíc

M

1.B

(1B)

 
 

5.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

6.hod

supl. (Vt)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Ivashkovychova Tetiana

6.hod

supl. (Zk)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD5)

 
 

7.hod

supl. (Zk)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD5)

 

Kočí Robert

4.hod

supl. (Bz)

Aj

7.A

(UVv)

 

Linhartová Jitka

3.hod

supl. (Bz)

M

7.A

(UVv)

 

Sotonová Jana

5.hod

supl. (Mt)

Tv

5.B (Chl)

(Sut)

 
 

5.hod

spojeno (Sv)

Tv

5.A (Chl)

(Sut)

 
 

6.hod

supl. (Mt)

Tv

5.B (Chl)

(Sut)

 
 

6.hod

spojeno (Sv)

Tv

5.A (Chl)

(Sut)

 

Šustrová Hana

1.hod

supl. (Nt)

Čj

9.A

(UFy)

 

Truncová Hana

2.hod

odpadá

DNj

8.B (DcjN)

 

projekt STOD

 

5.hod

supl. (Bz)

DNj

9.B

(9B)

 

Vtípilová Soňa

2.hod

navíc

M

1.B

(1B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

M

 

(1B)

navíc

Hf, Vt

 
 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Haufová Kateřina

(Vt)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Haufová Kateřina

(Vt)

3.A

3.hod

M

As

(3A)

spojí

Bukáčková Miroslava

(Vt)

 

4.hod

Čj

As

(3A)

spojí

Bukáčková Miroslava

(Vt)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD5)

supluje

Ivashkovychova Tetiana

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD5)

supluje

Ivashkovychova Tetiana

(Zk)

3.B

1.- 8. hod projekt STOD

5.A

5.hod

Tv

Chl

(Sut)

spojí

Sotonová Jana

(Sv)

 

6.hod

Tv

Chl

(Sut)

spojí

Sotonová Jana

(Sv)

5.B

5.hod

Tv

Chl

(Sut)

supluje

Sotonová Jana

(Mt)

 

6.hod

Tv

Chl

(Sut)

supluje

Sotonová Jana

(Mt)

7.A

3.hod

M

 

(UVv)

supluje

Linhartová Jitka

(Bz)

 

4.hod

Aj

 

(UVv)

supluje

Kočí Robert

(Bz)

7.B

4.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Baťa Petr

(Nt)

8.A

1.hod

DFj

DcjF

 

odpadá

 

(Sv)

8.B

1.- 9. hod projekt STOD

9.A

1.hod

Čj

 

(UFy)

supluje

Šustrová Hana

(Nt)

 

2.hod

Z

 

(UFy)

supluje

Cempírková Naděžda

(Nt)

9.B

3.hod

Z

 

(UFy)

supluje

Cempírková Naděžda

(Nt)

 

5.hod

DNj

 

(9B)

supluje

Truncová Hana

(Bz)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb