Zde se nacházíte: Úvod

Kvalita klíčových kompetencí

Od 1. 8. 2016 realizujeme projekt Kvalita klíčových kompetencí v rámci výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

V rámci tohoto projektu škola obdržela dotaci ve výši přibližně 1 300 000 Kč. Finanční prostředky jsou určeny na vzdělávání pedagogů, realizaci čtenářských klubů, klubů zábavné logiky a deskových her, na doučování žáků, odborné semináře pro rodiče žáků a také na práci speciálního pedagoga. Projekt bude realizován do 31. 7. 2018 a je spolufinancován Evropskou unií.

Přeskočit subnavigaci

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání “Umět a znát, abychom si v životě věděli rady”.

Kvalita klíčových kompetencí
Projekt ProRok