Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Rodič » Suplování

Suplování

Suplování:   Pátek 17.9.2021

datum výpisu: 16.9.2021 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

3.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

       

6.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brožová Ivana

 

-

Nt

..

..

-

-

-

   

Bukáčková Miroslava

 

..

..

..

..

..

-

-

   

Dorazilová Zuzana

 

-

-

No

-

Lc

Lc

Lc

-

 

Hnátová Lucie

Kp

-

-

Vt

Hf

-

Iv

Iv

Iv

-

Jansová Alena

 

Ja

Kp

Kp

-

Ja

-

-

   

Korejtková Lenka

-

-

-

-

..

..

Da

Da

Da

 

Pavlíková Michaela

 

..

..

..

..

-

-

-

-

 

Slavíková Lenka

 

..

Tr

Ga

Bt

Ga

-

-

-

-

Štěpánková Linda

 

..

-

Ja

Kc

Kc

Kc

-

-

 

Žáková Jindra

..

-

..

Ma

-

..

..

..

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťa Petr

4.hod

supl.

Aj

9.A

(9A)

 

Dalecký Adam

6.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 
 

8.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 

Gabrielová Hana

3.hod

supl.

Tv

7.B (Dív)+

(Tvv)

 
 

5.hod

supl.

Tv

6.A (Dív)+

(Tvm)

 

Haufová Kateřina

4.hod

spojeno

Čj

4.B (As)

   

Ivashkovychova Tetiana

6.hod

supl.

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD4)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD4)

 
 

8.hod

supl.

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD4)

 

Jánská Iveta

1.hod

supl.

Aj

5.A

(5A)

 
 

3.hod

spojeno

Aj

5.B (Aj2)

(JV4)

 
 

5.hod

supl.

Hv

5.A

(5A)

 

Kočí Robert

4.hod

spojeno

Aj

6.A (Aj 2)

(6A)

 
 

5.hod

spojeno

Aj

9.B (Aj 2)

(JV4)

 
 

6.hod

supl.

Aj

5.A (Aj1)

(5A)

 

Kopecká Bohdana

0.hod

supl.

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

2.hod

supl.

Vv

5.A

(5A)

 
 

3.hod

supl.

Vv

5.A

(5A)

 

Lacinová Šárka

5.hod

supl.

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

6.hod

supl.

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Maixnerová Soňa

3.hod

spojeno

Čj

4.A (As)

(4A)

 

Nováková Markéta

3.hod

spojeno

M

1.B (As)

(1B)

 

Novotný Václav

2.hod

supl.

Ch

8.A

(8A)

 

Šustrová Hana

6.hod

navíc

Čj

6.A

(6A)

 

Truncová Hana

2.hod

spojeno

DNj

8.B (DcjF)

(7B)

 

Vtípilová Soňa

3.hod

spojeno

Čjs

2.B (As)

(2B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

M

As

(1B)

spojí

Nováková Markéta

(Do)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Do)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Do)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Lacinová Šárka

(Do)

2.B

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Kopecká Bohdana

(Hn)

 

3.hod

Čjs

As

(2B)

spojí

Vtípilová Soňa

(Hn)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

supluje

Ivashkovychova Tetiana

(Hn)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

supluje

Ivashkovychova Tetiana

(Hn)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD4)

supluje

Ivashkovychova Tetiana

(Hn)

3.A

6.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Dalecký Adam

(Kr)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Dalecký Adam

(Kr)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Dalecký Adam

(Kr)

4.A

3.hod

Čj

As

(4A)

spojí

Maixnerová Soňa

(Zk)

4.B

4.hod

Čj

As

 

spojí

Haufová Kateřina

(Hn)

5.A

1.hod

Aj

 

(5A)

supluje

Jánská Iveta

(Jn)

 

2.hod

Vv

 

(5A)

supluje

Kopecká Bohdana

(Jn)

 

3.hod

Vv

 

(5A)

supluje

Kopecká Bohdana

(Jn)

 

5.hod

Hv

 

(5A)

supluje

Jánská Iveta

(Jn)

 

6.hod

Aj

Aj1

(5A)

supluje

Kočí Robert

(Se)

5.B

3.hod

Aj

Aj2

(JV4)

spojí

Jánská Iveta

(Se)

6.A

4.hod

Aj

Aj 2

(6A)

spojí

Kočí Robert

(Se)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Gabrielová Hana

(Sv)

 

6.hod

Čj

 

(6A)

navíc

Šustrová Hana

 

7.A

3.hod

Tv

Div

(Tvv)

supluje

Gabrielová Hana

(Sv)

7.B

3.hod

Tv

Dív

(Tvv)

supluje

Gabrielová Hana

(Sv)

8.A

2.hod

Ch

 

(8A)

supluje

Novotný Václav

(Bz)

8.B

2.hod

DNj

DcjF

(7B)

spojí

Truncová Hana

(Sv)

9.A

4.hod

Aj

 

(9A)

supluje

Baťa Petr

(Sv)

9.B

1.hod

DFj

DcjF

 

odpadá

 

(Sv)

 

5.hod

Aj

Aj 2

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(Se)

 

 

Suplování:   Pondělí 20.9.2021

datum výpisu: 16.9.2021 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

     

4.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brožová Michaela

 

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Cempírková Naděžda

             

-

-

 

Haufová Kateřina

 

-

..

..

..

..

-

-

   

Jánská Iveta

 

-

-

Bu

-

..

Fo

-

   

Korejtková Lenka

Hn

-

-

Jn

Jn

-

Šd

Šd

Šd

Šd

Slavíková Lenka

           

-

-

   

Štěpánková Linda

 

-

-

Kc

Ma

Su

..

-

   

Škarydová Klára

 

-

..

..

..

-

-

-

   

Žáková Jindra

 

-

-

Ma

-

-

Lc

Lc

Lc

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bukáčková Miroslava

3.hod

supl.

Čj

3.A (Aj2)

(JV4)

 

Formánková Věra

6.hod

supl.

Hv

5.A

(UHv)

 

Hnátová Lucie

0.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD2)

 

Jansová Alena

3.hod

spojeno

Čj

5.A (As)

(5A)

 
 

4.hod

spojeno

M

5.A (As)

(5A)

 

Kočí Robert

3.hod

spojeno

Aj

9.B (Aj 2)

(9B)

 

Lacinová Šárka

6.hod

supl.

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD3)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD3)

 
 

8.hod

supl.

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD3)

 

Maixnerová Soňa

3.hod

spojeno

Čj

4.A (As)

(4A)

 
 

4.hod

supl.

Čj

4.A (Aj1)

(JV1)

 

Šustrová Hana

5.hod

spojeno

CvC

9.B (KoA)+

(9A)

 

Šedová Renata

6.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 
 

7.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 
 

8.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 
 

9.hod

supl.

ŠD

3.A (ŠD)

(1B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Lacinová Šárka

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Lacinová Šárka

(Zk)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Lacinová Šárka

(Zk)

3.A

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Hnátová Lucie

(Kr)

 

3.hod

Čj

Aj2

(JV4)

supluje

Bukáčková Miroslava

(Ja)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Šedová Renata

(Kr)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Šedová Renata

(Kr)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Šedová Renata

(Kr)

 

9.hod

ŠD

ŠD

(1B)

supluje

Šedová Renata

(Kr)

4.A

3.hod

Čj

As

(4A)

spojí

Maixnerová Soňa

(Zk)

 

4.hod

Čj

Aj1

(JV1)

supluje

Maixnerová Soňa

(Se)

5.A

3.hod

Čj

As

(5A)

spojí

Jansová Alena

(Kr)

 

4.hod

M

As

(5A)

spojí

Jansová Alena

(Kr)

 

6.hod

Hv

 

(UHv)

supluje

Formánková Věra

(Ja)

9.A

5.hod

CvC

KoA

(9A)

spojí

Šustrová Hana

(Se)

9.B

3.hod

Aj

Aj 2

(9B)

spojí

Kočí Robert

(Se)

 

5.hod

CvC

KoA

(9A)

spojí

Šustrová Hana

(Se)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS Petr Baťa BK Pardubice Česká cesta Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb