Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

V pátek 17. května se uskuteční projektový den Jedeme na Jizeru. Na Jizeru pojedeme od 3. do 5. června 2019.

Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

Vybíráme příspěvek do Klubu rodičů (KRAPu) od nejstaršího dítěte ve škole. Základní příspěvek je 300 Kč. Příspěvek můžete uhradit kdykoliv ve školním roce. Velmi děkujeme.

Každé úterý mají děti zajištěno ovoce a mléčný výrobek na svačinu z programu Ovoce do škol.

Pokud se Vašim dětem snáze učí slovní zásoba či trénování slovosledu anglických vět na počítači, mohou si domů zdarma pořídit program JPVocabulary, který používáme ve škole. Stačí si přinést flash disk a program si nahrát v počítačové učebně nebo u mne.

Každé pondělí od 13.15 do 14.15 hodin mohou děti navštěvovat doučování angličtiny pod vedením pana učitele Kočího.