Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

Vybíráme 50 Kč za hygienické potřeby. Pro zájemce je za 50 Kč zajištěn pitný režim.

Vybíráme příspěvek do Klubu rodičů (KRAPu) od nejstaršího dítěte ve škole. Základní příspěvek je 300 Kč. Příspěvek můžete uhradit kdykoliv ve školním roce. Velmi děkujeme.

Každé úterý mají děti zajištěno ovoce a mléčný výrobek na svačinu z programu Ovoce do škol.

V pondělí 22. října je v 7.50 hodin pro přihlášené žáky oprava dílčího testu z angličtiny ověřující znalost slovesa to be v přítomném i minulém čase.