Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

V úterý 19. února se koná třídní schůzka od 17.30 hodin ve třídě VII. B ve čtvrtém podlaží.

V sobotu 23. února odjíždíme do Vítkovic na lyžařský kurz. Sraz u školy je v 8.40 hodin. Mějte připraven očkovací průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti, případně označené léky s rozpisem užívání. Přineste prosím v podepsané obálce 1370 Kč na vlek. Pro účastníky lyžařského kurzu jsou ve školní jídelně odhlášeny obědy. Vrátíme se v pátek 1. března asi v 11.00 hodin ke škole.

Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

Vybíráme příspěvek do Klubu rodičů (KRAPu) od nejstaršího dítěte ve škole. Základní příspěvek je 300 Kč. Příspěvek můžete uhradit kdykoliv ve školním roce. Velmi děkujeme.

Každé úterý mají děti zajištěno ovoce a mléčný výrobek na svačinu z programu Ovoce do škol.

Pokud se Vašim dětem snáze učí slovní zásoba či trénování slovosledu anglických vět na počítači, mohou si domů zdarma pořídit program JPVocabulary, který používáme ve škole. Stačí si přinést flash disk a program si nahrát v počitačové učebně nebo u mne.

Každé pondělí od 13.15 do 14.15 hodin mohou děti navštěvovat doučování angličtiny pod vedením pana učitele Kočího.