Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VII. B

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

Poslední dva týdny v tomto školním roce
Po 10. 6. Turistika v okolí Chrudimi. Sraz v 8.45 hodin na školním dvoře. S sebou dvě větší svačiny, hodně pití, kapesné (na zmrzlinu). Sportovní oblečení a obuv. Návrat v 14.00 ke škole. 
Doprovod p. uč. Slavíková a p. uč. Šustrová.
 
Út 11. 6. Habrov – přírodní rezervace. Sraz u školy v 8.30 hodin. S sebou dvě větší svačiny, hodně pití, kapesné. Sportovní oblečení a obuv. Návrat v 14.00 ke škole. 
Doprovod p. uč. Němcová a p. uč. Fridrichová.
 
St 12. 6. VE ŠKOLE - Rozhodni se – projektový den. Sraz ve třídě v 8.30 hodin. S sebou vybavený penál, svačinu, hodně pití. Oběd máme ve škole. Skončíme cca v 13.30 hodin. 
Budete pracovat se mnou a s p. uč. Cempírkovou.
 
Čt 13. 6. Včelařská stezka a sport. Sraz u školy v 8.30 hodin. S sebou dvě větší svačiny, hodně pití, kapesné. Sportovní oblečení a obuv. Návrat v 14.00 ke škole. 
Doprovod p. uč. Cempírková a p. uč. Fridrichová.
 
Pá 14. 6. VE ŠKOLE – Romský den, nebo společný den ve škole. Sraz ve třídě v 8.30 hodin. S sebou svačinu, hodně pití, kapesné (na případnou zmrzlinu). Oběd máme ve škole. Skončíme v 13.00 hodin. PŘINESTE SPACÁKY, abyste je nemuseli nést do Šiškovic na zádech!
 
Po 17. 6. – st 19. 6. Šiškovice – Angličtina v přírodě. Sraz na vlakovém nádraží v 8.00 hodin. S sebou věci na necelé tři dny v přírodě, vhodnou obuv na ven a kecky na přezutí do srubu. Vezměte si i plavky a ručník. Nezapomeňte na pláštěnku, repelent, krém na opalování. 
Jídlo podle předchozí domluvy (tzn. vlastní výborné čínské polévky apod.) + buchtu podle maminky (stačí půl plechu, druhou půlku nechte rodičům). Já zajistím vše, na čem jsme se domluvili. Vše si šikovně zabalte do jednoho batohu na záda, ze Slatiňan půjdeme pěšky.
S sebou kartičku pojišťovny + potvrzení o bezinfekčnosti a léky, které běžně užíváte (hlavně alergici).
NEZAPOMEŇTE na svou aktivitu ven a dovnitř chaty. Dejte si záležet, svým dílem můžete přispět k hezkým zážitkům a pohodově strávenému času.
Návrat ve středu v 14.31 hodin na vlakové nádraží. 
Doprovod p. uč. Němcová, p. uč. Fridrichová, p. uč Půlpánová. Ve středu p. uč. Jánská.
 
Čt 20. 6. Po stopách pardubického perníku. Sraz na vlakovém nádraží v 8.25 hodin. S sebou dvě větší svačiny, hodně pití, kapesné. Návrat v 14.10 na vlakové nádraží. 
Doprovod p. uč. Němcová a p. uč. Truncová.
 
Pá 21. 6. VE ŠKOLE – vysvědčení a rozloučení. Sraz ve třídě v 9.00 hodin. S sebou desky na vysvědčení. 
 
Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb