Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

Vybíráme příspěvek do Klubu rodičů (KRAPu) od nejstaršího dítěte ve škole. Základní příspěvek je 300 Kč. Příspěvek můžete uhradit kdykoliv ve školním roce. Velmi děkujeme.

Každé úterý mají děti zajištěno ovoce a mléčný výrobek na svačinu z programu Ovoce do škol.

Informace pro rodiče: vybíráme zálohu na lyžařský výcvik ve výši 1000 Kč. Můžete platit bezhotovostně na účet třídy VII. B nebo v hotovosti u třídní učitelky. Lyžařský kurz se uskuteční ve dnech od 23. 2. do 1. 3. 2019. Vyplněnou přihlášku na kurz odevzdejte do 10. prosince třídní učitelce. Děkuji.

Pokud se Vašim dětem snáze učí slovní zásoba či trénování slovosledu anglických vět na počítači, mohou si domů zdarma pořídit program JPVocabulary, který používáme ve škole. Stačí přinést flash disk a já jim program nahraji.

Každé pondělí od 13.15 do 14.15 hodin mohou děti navštěvovat doučování angličtiny pod vedením pana učitele Kočího.

Ve čtvrtek 20. prosince se koná od 17 hodin každoroční vánoční Jarmark. Ráda se s Vámi uvidím.

V pondělí 17. prosince není třídnická hodina. Výuka začíná druhou vyučovací hodinou.