Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

VI. B

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Pavel Chvojka

úterý 22. května se koná konzultační den.

Sraz na Orkamu je 28. května v 7.35 hodin u školy. Pokyny k vybavení dostaly děti písemně.

Plánovaná rekonstrukce hospodářského objektu školy se během letošních hlavních prázdnin neuskuteční. Školní rok 2017/2018 bude tedy končit v pátek 29. června 2018.

Na webových stránkách www.matika.in/cs/ si děti mohou procvičovat učivo matematiky.

Učivo anglického jazyka můžete procvičovat na JPVocabulary nebo na Sadman.biz, heslo budete mít k dispozici od pana učitele Bati. Na těchto stránkách najdete mnoho inspirace a odkazů na další vhodné materiály a stránky.

Ve dnech 28. a 29. května pojedeme na ORKAMU. V této souvislosti vybíráme zálohu 600,-Kč. Peníze můžete nosit v hotovosti třídní učitelce nebo platit na účet třídy VI. B. Po domluvě na třídní schůzce vybíráme zálohu 200,-Kč na školní pomůcky pro příští školní rok.