Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Mgr. Jitka Linhartová
Mgr. Klára Bartošová

Informace pro rodiče

Informace k předčasnému ukončení školního roku 2018/2019 naleznete zde www.zsmalika.cz/Rodic.aspx

Na adrese www.zsmalika.cz ve složce Fotogalerie jsou umístěny fotografie z našeho STODu, který se uskutečnil 16.9.  - 21. 9. ve Vítkovicích v Krkonoších.

Vážení rodiče, dovoluji si Vám připomenout pozvání na Školní bál, který se uskuteční ve školní jídelně v pátek 8. března 2019 od 19.30 hodin. Vstupenky si můžete zakoupit od pondělí 11. února 2019 v kanceláři školy. Děkujeme za případné příspěvky do tomboly. Na Školní bál jste srdečně zváni.

Třídní schůzka rodičů dětí ze VI. B se koná v úterý 19. února 2019 od 17.00 hodin ve třídě VI. B.