Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Informace o výsledcích jazykových zkoušek Cambridge English 2018

Dne 13. prosince se na naší škole konaly zkoušky z anglického jazyka Cambridge English pro žáky devátého ročníku pod záštitou Cambridge Center, které je certifikovaným centrem jazykových zkoušek University of Cambridge. Zkoušek se zúčastnilo 21 žákyň a žáků naší školy s následujícími výsledky:
  • Jeden žák získal osvědčení o znalostech na úrovní základní školy pod označením A2 podle Společného evropského referenčního rámce.
  • Sedmnáct žáků uspělo ve zkoušce PET, která svojí úrovní odpovídá státní maturitní zkoušce.
  • Žáci Petr Koreček, Josef Zítko a Martina Veselá prokázali znalosti na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce, která je o úroveň výše, než je státní maturitní zkouška a je uznávaná některými vysokými školami jako závěrečná bakalářská či magisterská zkouška z cizího jazyka. Prokazuje, že žáci jsou schopni v angličtině nezávisle pracovat a studovat.
Všem zúčastněným žáků k jejich výborným výsledkům blahopřejeme.


 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb