Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Aktuality » Rozumíme penězům?

Rozumíme penězům?

Naše třída VIII. B se účastní soutěže, kterou realizuje AISIS, o. s. ve spolupráci s MONETA Money Bank. Téma soutěže je Práva spotřebitele a naším úkolem bylo vytvořit video. Toto téma jsme pojali originálně a natočili jsme video o reklamaci zboží ve stylu staré grotesky. Můžete zhlédnout tři scénky, v každé je jedna chyba. Dokážete tyto špatné kroky odhalit?
 
Video je umístěno na facebooku MONETA Money Bank, kde proběhne veřejné hlasování. Potěší nás, pokud video zhlédnete a ohodnotíte naši týmovou práci.

Holky a kluci z VIII. B  

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Jelínek Top Produkt Kalibro Mateřská škola Pastelka Projekt Odyssea ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb