Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Rodič » Suplování

Suplování

Suplování:   Pondělí 22.10.2018

datum výpisu: 19.10.2018 (12:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jehličková Iva

 

-

Zk

-

Mt

-

-

-

-

 

Anýž Roman

 

-

..

Tr

Su

-

..

..

-

-

Bartošová Klára

 

-

-

             

Baťa Petr

 

-

..

..

..

Bz

-

-

..

..

Bukáčková Miroslava

 

-

Op

Sv

Ma

Zk

Sl

-

   

Cempírková Naděžda

 

-

-

-

..

..

       

Kočí Robert

 

-

Su

Su

-

Bz

-

-

-

-

Sommersová Tereza

 

-

Br

Bz

..

..

Br

-

-

 

Hnátová Lucie

 

-

-

Ka

Ka

-

Fo

Fo

....

....

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

2.hod

supl. (So)

Vob

9.B

(PcČe)

 
 

6.hod

supl. (So)

Vob

8.A

(PcČe)

 

Brožová Ivana

3.hod

supl. (So)

Čj

8.B

(8B)

 
 

4.hod

navíc

Čj

8.B

(8B)

 
 

5.hod

supl. (Kc)

Vv

8.B (Aj 1)

(UVv)

 
 

5.hod

spojeno (Bt)

Vv

8.B (Aj 2)

(UVv)

 
 

6.hod

odpadá

Vv

9.A

 

projekt STOD

 

7.hod

odpadá

Vv

9.A

 

projekt STOD

Formánková Věra

6.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

7.hod

supl. (Hn)

ŠD

1.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Krausová Jitka

3.hod

spojeno (Hn)

Čj

1.A (As)

(1A)

 
 

4.hod

spojeno (Hn)

Čj

1.A (As)

(1A)

 

Maixnerová Soňa

4.hod

supl. (Bu)

Čj

3.A

(3A)

 

Matějka Luboš

4.hod

supl. (Je)

M

5.B

(5B)

 

Němcová Blanka

5.hod

navíc

Aj

6.B

(6B)

 

Novotný Václav

5.hod

navíc

Vob

6.A

(6A)

 

Slavíková Lenka

2.hod

navíc

DFj

8.A (DcjF)

(8A)

 
 

3.hod

supl. (Bu)

Tv

3.A

(Tvm)

 
 

4.hod

navíc

DFj

8.A (DcjF)

(8A)

 

Slejšková Jana

6.hod

supl. (Bu)

Hv

4.A

(UHv)

 

Šustrová Hana

2.hod

spojeno (Kc)

Čj

7.A (Aj 2)

(UPp)

 
 

3.hod

spojeno (Kc)

Čj

7.A (Aj 1)

(UPp)

 
 

4.hod

supl. (An)

Čj

7.B

(7B)

 

Truncová Hana

2.hod

navíc

DNj

8.A (DcjN)

(9A)

 
 

3.hod

supl. (An)

Hv

7.B

(7B)

 
 

4.hod

navíc

DNj

8.A (DcjN)

(9A)

 

Oplíštilová Petra

2.hod

supl. (Bu)

M

3.A

(3A)

 

Žáková Jindra

2.hod

spojeno (Je)

Čj

5.B (Uc)

   
 

5.hod

supl. (Bu)

Čjs

3.A

(3A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Čj

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

4.hod

Čj

As

(1A)

spojí

Krausová Jitka

(Hn)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Formánková Věra

(Hn)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

supluje

Formánková Věra

(Hn)

3.A

2.hod

M

 

(3A)

supluje

Oplíštilová Petra

(Bu)

 

3.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Slavíková Lenka

(Bu)

 

4.hod

Čj

 

(3A)

supluje

Maixnerová Soňa

(Bu)

 

5.hod

Čjs

 

(3A)

supluje

Žáková Jindra

(Bu)

4.A

6.hod

Hv

 

(UHv)

supluje

Slejšková Jana

(Bu)

4.B

2.hod

M

As

 

odpadá

 

(Op)

5.B

2.hod

Čj

Uc

 

spojí

Žáková Jindra

(Je)

 

4.hod

M

 

(5B)

supluje

Matějka Luboš

(Je)

6.A

5.hod

Vob

 

(6A)

navíc

Novotný Václav

 

6.B

5.hod

Aj

 

(6B)

navíc

Němcová Blanka

 

7.A

2.hod

Čj

Aj 2

(UPp)

spojí

Šustrová Hana

(Kc)

 

3.hod

Čj

Aj 1

(UPp)

spojí

Šustrová Hana

(Kc)

7.B

3.hod

Hv

 

(7B)

supluje

Truncová Hana

(An)

 

4.hod

Čj

 

(7B)

supluje

Šustrová Hana

(An)

8.A

2.hod

DNj

DcjN

(9A)

navíc

Truncová Hana

 
 

2.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

2.hod

Vob

   

odpadá

 

(An)

 

4.hod

DNj

DcjN

(9A)

navíc

Truncová Hana

 
 

4.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

4.hod

Spa

PoA

 

odpadá

 

(Sv)

 

4.hod

SCj

SČj

 

odpadá

 

(Bz)

 

4.hod

PGr

PFo

 

odpadá

 

(Bt)

 

4.hod

PPř

PPř

 

odpadá

 

(Ce)

 

6.hod

Vob

 

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(So)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

8.B

3.hod

Čj

 

(8B)

supluje

Brožová Ivana

(So)

 

4.hod

Čj

 

(8B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

5.hod

Vv

Aj 1

(UVv)

supluje

Brožová Ivana

(Kc)

 

5.hod

Vv

Aj 2

(UVv)

spojí

Brožová Ivana

(Bt)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

9.A

1.- 9. hod projekt STOD

9.B

2.hod

Vob

 

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(So)

 

6.hod

Vzd

Chl

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

Vzd

Chl

 

odpadá

 

(An)

 

8.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

9.hod

Tv

Bs1

 

odpadá

 

(Bt)

 

 

Suplování:   Úterý 23.10.2018

datum výpisu: 19.10.2018 (12:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9.A

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jehličková Iva

 

Ja

Mt

-

-

-

-

-

-

 

Anýž Roman

 

-

Ce

..

-

Su

Br

..

-

-

Baťa Petr

 

-

-

..

Bz

-

Ba

..

-

-

Brožová Ivana

 

..

-

Fr

           

Kočí Robert

 

..

Br

..

Bz

-

Ba

..

Sv

Sv

Sommersová Tereza

 

..

Nt

..

Sv

Ce

..

-

-

 

Truncová Hana

 

..

Sv

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

2.hod

spojeno (Kc)

Ikv

6.A (Ikv1)

(PcČe)

 
 

6.hod

supl. (An)

Vob

7.A

(PcČe)

 

Bartošová Klára

6.hod

supl. (Bt)

Čj

8.A (Aj 1)

(JV1)

 
 

6.hod

spojeno (Kc)

Čj

8.A (Aj 2)

(JV1)

 

Brožová Ivana

4.hod

supl. (Kc)

Čj

8.B (Aj 1)

(JV4)

 
 

4.hod

spojeno (Bt)

Čj

8.B (Aj 2)

(JV4)

 

Cempírková Naděžda

2.hod

supl. (An)

Z

9.B

(9B)

 
 

3.hod

navíc

Pp

8.A

(UPp)

 
 

5.hod

spojeno (So)

SZe

8.B (SMa)+

(8B)

 

Fridrichová Petra

3.hod

supl. (Bz)

Z

7.A

(UVv)

 
 

4.hod

navíc

Z

7.A

(7A)

 

Jánská Iveta

1.hod

supl. (Je)

Hv

5.B

(5B)

 

Linhartová Jitka

3.hod

navíc

M

8.B

(8B)

 

Matějka Luboš

2.hod

supl. (Je)

M

5.B

(5B)

 

Novotný Václav

1.hod

odpadá

Fy

9.A

 

projekt STOD

 

2.hod

supl. (So)

Ch

8.A

(8A)

 

Slavíková Lenka

2.hod

spojeno (Tr)

DFj

8.B (DcjN)

(8B)

 
 

4.hod

supl. (So)

Vob

9.B

(9B)

 
 

8.hod

supl. (Kc)

Tv

6.B (Bad)+

(Tvv)

 
 

9.hod

supl. (Kc)

Tv

6.B (Bad)+

(Tvv)

 

Suchomelová Nina

3.hod

odpadá

Hv

8.B (HuV2)+

 

zrušeno

Šustrová Hana

4.hod

odpadá

Čj

9.A

 

projekt STOD

 

5.hod

supl. (An)

Čj

7.A

(7A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

1.hod

Hv

 

(5B)

supluje

Jánská Iveta

(Je)

 

2.hod

M

 

(5B)

supluje

Matějka Luboš

(Je)

6.A

2.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

spojí

Brož Zdeněk

(Kc)

 

8.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

6.B

8.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

7.A

3.hod

Z

 

(UVv)

supluje

Fridrichová Petra

(Bz)

 

4.hod

Z

 

(7A)

navíc

Fridrichová Petra

 
 

5.hod

Čj

 

(7A)

supluje

Šustrová Hana

(An)

 

6.hod

Vob

 

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(An)

 

7.hod

Hv

HuV1

 

odpadá

 

(Bt)

 

8.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

7.B

7.hod

Hv

HuV2

 

odpadá

 

(An)

 

7.hod

Hv

HuV1

 

odpadá

 

(Kc)

 

8.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

 

9.hod

Tv

Bad

(Tvv)

supluje

Slavíková Lenka

(Kc)

8.A

1.hod

DNj

DcjN

 

odpadá

 

(Tr)

 

2.hod

Ch

 

(8A)

supluje

Novotný Václav

(So)

 

3.hod

Pp

 

(UPp)

navíc

Cempírková Naděžda

 
 

5.hod

SZe

SMa

(8B)

spojí

Cempírková Naděžda

(So)

 

6.hod

Čj

Aj 1

(JV1)

supluje

Bartošová Klára

(Bt)

 

6.hod

Čj

Aj 2

(JV1)

spojí

Bartošová Klára

(Kc)

8.B

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bz)

 

2.hod

DFj

DcjN

(8B)

spojí

Slavíková Lenka

(Tr)

 

3.hod

M

 

(8B)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

4.hod

Čj

Aj 1

(JV4)

supluje

Brožová Ivana

(Kc)

 

4.hod

Čj

Aj 2

(JV4)

spojí

Brožová Ivana

(Bt)

 

5.hod

SZe

SMa

(8B)

spojí

Cempírková Naděžda

(So)

9.A

1.- 9. hod projekt STOD

9.B

1.hod

Aj

Aj 1

 

odpadá

 

(So)

 

1.hod

Aj

Aj 2

 

odpadá

 

(Kc)

 

2.hod

Z

 

(9B)

supluje

Cempírková Naděžda

(An)

 

4.hod

Vob

 

(9B)

supluje

Slavíková Lenka

(So)

 

6.hod

SM

SMa2

 

odpadá

 

(So)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb