Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Rodič » Suplování

Suplování

Suplování:   Pátek 23.2.2018

datum výpisu: 22.2.2018 (14:16)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jehličková Iva

         

-

-

-

-

   

Červinková Kateřina

 

-

Je

Br

Br

Mt

-

-

-

   

Dubová Ladislava

 

Hn

Hn

Hf

Hn

Ka

-

-

     

Linhartová Jitka

 

-

Nt

-

-

Kc

-

-

-

   

Nováková Markéta

       

Zk

Jn

-

-

-

   

Oplíštilová Petra

Zk

Zk

Zk

Fo

-

Ss

Ss

Ss

Zk

-

 

Slavíková Lenka

 

Ch

Bt

Bt

Bt

Nt

-

-

     

Slejšková Jana

 

Zk

Zk

Pu

Hf

-

-

-

     

Sommersová Tereza

 

..

Bz

Ce

Pl

..

-

-

-

   

Šimonová Andrea

 

-

-

-

Bu

Do

Do

Do

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

3.hod

supl. (Cv)

Ikv

5.B (Ikv2)

(PcČe)

 
 

4.hod

supl. (Cv)

Ikv

5.B (Ikv1)

(PcMo)

 

Jehličková Iva

2.hod

supl. (Cv)

Čj

4.B

(4B)

 

Baťa Petr

2.hod

spojeno (Sv)

Aj

8.A (DcjF)

(JV1)

 
 

3.hod

spojeno (Sv)

Aj

8.A (DcjF)

(JV1)

 
 

4.hod

supl. (Sv)

Spa

8.B (PoA)+

(Tvm)

 

Brožová Ivana

2.hod

supl. (So)

Čj

7.B

(7B)

 

Bukáčková Miroslava

4.hod

spojeno (Si)

Čj

2.A (As)

(2A)

 

Cempírková Naděžda

3.hod

supl. (So)

Pp

8.B

(8B)

 

Dorazilová Zuzana

5.hod

spojeno (Si)

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

6.hod

spojeno (Si)

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD1)

 
 

7.hod

spojeno (Si)

ŠD

2.A (ŠD)

(ŠD1)

 

Haufová Kateřina

3.hod

supl. (Du)

Čjs

4.A

(4A)

 
 

4.hod

supl. (Sl)

Čj

3.A

(3A)

 

Hnátová Lucie

1.hod

spojeno (Du)

Čj

3.B (Uc)

   
 

2.hod

spojeno (Du)

M

3.B (Uc)

   
 

4.hod

supl. (Du)

Čjs

3.B

(3B)

 

Chvojka Pavel

1.hod

supl. (Sv)

Fy

8.A

(8A)

 

Jansová Alena

5.hod

supl. (No)

Tv

3.A

(Tvm)

 

Krausová Jitka

5.hod

supl. (Du)

Čsp

3.B

(3B)

 

Kočí Robert

5.hod

supl. (Li)

Aj

9.A

(9A)

 

Matějka Luboš

5.hod

supl. (Cv)

Čjs

4.B

(4B)

 

Formánková Věra

3.hod

spojeno (Op)

M

1.B (As)

(1B)

 

Novotný Václav

2.hod

supl. (Li)

Ch

9.B

(9B)

 
 

5.hod

supl. (Sv)

Spa

7.B (PoA)+

(Tvv)

 

Poláková Martina

4.hod

spojeno (So)

SCj

8.B (SMa1)+

(8A)

 

Sotonová Jana

5.hod

supl. (Op)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

6.hod

supl. (Op)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

7.hod

supl. (Op)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 

Půlpánová Magdaléna

3.hod

spojeno (Sl)

Aj

3.A (Aj 1)

(JV4)

 

Žáková Jindra

0.hod

supl. (Op)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD2)

 
 

1.hod

supl. (Sl)

Čj

3.A (Uc)

(3A)

 
 

1.hod

spojeno (Op)

Čj

3.A (As)

(3A)

 
 

2.hod

supl. (Sl)

M

3.A (Uc)

(3A)

 
 

2.hod

spojeno (Op)

M

3.A (As)

(3A)

 
 

4.hod

spojeno (No)

Čjs

2.B (Uc)

   
 

8.hod

spojeno (Op)

ŠD

1.B (ŠD)

(ŠD3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

0.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Žáková Jindra

(Op)

 

3.hod

M

As

(1B)

spojí

Formánková Věra

(Op)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Sotonová Jana

(Op)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Sotonová Jana

(Op)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD2)

supluje

Sotonová Jana

(Op)

 

8.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

spojí

Žáková Jindra

(Op)

2.A

4.hod

Čj

As

(2A)

spojí

Bukáčková Miroslava

(Si)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Si)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Si)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD1)

spojí

Dorazilová Zuzana

(Si)

2.B

4.hod

Čjs

Uc

 

spojí

Žáková Jindra

(No)

3.A

1.hod

Čj

Uc

(3A)

supluje

Žáková Jindra

(Sl)

 

1.hod

Čj

As

(3A)

spojí

Žáková Jindra

(Op)

 

2.hod

M

Uc

(3A)

supluje

Žáková Jindra

(Sl)

 

2.hod

M

As

(3A)

spojí

Žáková Jindra

(Op)

 

3.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Sl)

 

4.hod

Čj

 

(3A)

supluje

Haufová Kateřina

(Sl)

 

5.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Jansová Alena

(No)

3.B

1.hod

Čj

Uc

 

spojí

Hnátová Lucie

(Du)

 

2.hod

M

Uc

 

spojí

Hnátová Lucie

(Du)

 

4.hod

Čjs

 

(3B)

supluje

Hnátová Lucie

(Du)

 

5.hod

Čsp

 

(3B)

supluje

Krausová Jitka

(Du)

4.A

3.hod

Čjs

 

(4A)

supluje

Haufová Kateřina

(Du)

 

4.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Hn)

4.B

2.hod

Čj

 

(4B)

supluje

Jehličková Iva

(Cv)

 

5.hod

Čjs

 

(4B)

supluje

Matějka Luboš

(Cv)

5.B

3.hod

Ikv

Ikv2

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(Cv)

 

4.hod

Ikv

Ikv1

(PcMo)

supluje

Brož Zdeněk

(Cv)

7.A

1.hod

M

   

odpadá

 

(So)

 

5.hod

Spa

PoA

(Tvv)

supluje

Novotný Václav

(Sv)

7.B

2.hod

Čj

 

(7B)

supluje

Brožová Ivana

(So)

 

5.hod

Spa

PoA

(Tvv)

supluje

Novotný Václav

(Sv)

8.A

1.hod

Fy

 

(8A)

supluje

Chvojka Pavel

(Sv)

 

2.hod

Aj

DcjF

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Sv)

 

3.hod

Aj

DcjF

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Sv)

 

4.hod

SCj

SMa1

(8A)

spojí

Poláková Martina

(So)

 

4.hod

Spa

PoA

(Tvm)

supluje

Baťa Petr

(Sv)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(So)

8.B

3.hod

Pp

 

(8B)

supluje

Cempírková Naděžda

(So)

 

4.hod

SCj

SMa1

(8A)

spojí

Poláková Martina

(So)

 

4.hod

Spa

PoA

(Tvm)

supluje

Baťa Petr

(Sv)

9.A

5.hod

Aj

 

(9A)

supluje

Kočí Robert

(Li)

9.B

2.hod

Ch

 

(9B)

supluje

Novotný Václav

(Li)

 

 

Suplování:   Pondělí 26.2.2018

datum výpisu: 22.2.2018 (14:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

7.A

 

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

7.B

 

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

lyžk

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brož Zdeněk

 

-

-

Ne

-

-

-

-

-

   

Anýž Roman

 

-

..

..

..

Pu

Tr

Tr

-

   

Brožová Ivana

 

-

..

-

..

..

..

..

-

   

Dubová Ladislava

 

-

Hn

Hn

Hn

Ma

-

-

     

Chvojka Pavel

 

-

-

-

             

Novotný Václav

 

-

-

-

-

Bt

Su

-

-

-

 

Slejšková Jana

           

-

-

-

   

Sommersová Tereza

 

-

Pl

..

Pu

Pu

-

Kc

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťa Petr

5.hod

supl. (Nt)

Aj

9.A

(UFy)

 

Hnátová Lucie

2.hod

supl. (Du)

Čj

3.B

(3B)

 
 

3.hod

supl. (Du)

M

3.B

(3B)

 
 

4.hod

supl. (Du)

M

3.B

(3B)

 

Kočí Robert

7.hod

spojeno (So)

Aj

8.B (Aj 1)

(JV4)

 

Maixnerová Soňa

5.hod

supl. (Du)

Čjs

4.A

(4A)

 

Němcová Blanka

3.hod

spojeno (Br)

Aj

6.B (Ikv2)

(6B)

 

Poláková Martina

2.hod

supl. (So)

Čj

8.B

(8B)

 

Půlpánová Magdaléna

4.hod

supl. (So)

KoA

6.B (KoA1)+

(JV1)

 
 

5.hod

supl. (So)

KoA

6.B (KoA2)+

(JV1)

 
 

5.hod

spojeno (An)

KoA

6.B (PrP)+

(JV1)

 

Šustrová Hana

6.hod

supl. (Nt)

Čj

8.A

(UFy)

 

Truncová Hana

6.hod

spojeno (An)

Vzd

9.B (Chl)

(9A)

 
 

7.hod

spojeno (An)

Vzd

9.B (Chl)

(9A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

2.hod

Čj

 

(3B)

supluje

Hnátová Lucie

(Du)

 

3.hod

M

 

(3B)

supluje

Hnátová Lucie

(Du)

 

4.hod

M

 

(3B)

supluje

Hnátová Lucie

(Du)

4.A

5.hod

Čjs

 

(4A)

supluje

Maixnerová Soňa

(Du)

6.A

4.hod

KoA

KoA1

(JV1)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(So)

 

5.hod

KoA

KoA2

(JV1)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(So)

 

5.hod

KoA

PrP

(JV1)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(An)

6.B

3.hod

Aj

Ikv2

(6B)

spojí

Němcová Blanka

(Br)

 

4.hod

KoA

KoA1

(JV1)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(So)

 

5.hod

KoA

KoA2

(JV1)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(So)

 

5.hod

KoA

PrP

(JV1)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(An)

7.A

1.- 10. hod Lyžařský kurz

7.B

1.- 10. hod Lyžařský kurz

8.A

6.hod

Čj

 

(UFy)

supluje

Šustrová Hana

(Nt)

8.B

2.hod

Čj

 

(8B)

supluje

Poláková Martina

(So)

 

7.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(So)

9.A

5.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Baťa Petr

(Nt)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bz)

 

7.hod

Vv

   

odpadá

 

(Bz)

9.B

6.hod

Vzd

Chl

(9A)

spojí

Truncová Hana

(An)

 

7.hod

Vzd

Chl

(9A)

spojí

Truncová Hana

(An)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb