Zde se nacházíte: Úvod

Informace o zpracování osobních údajů ve škole a kontakt na pověřence

Základní škola Chrudim, Dr. Jana Malíka se sídlem v ulici Dr. Jana Malíka 958, 537 01 Chrudim dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje v níže uvedených případech (například vedení povinné dokumentace školy či vedení mzdové agendy). Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky ID DS 4kk8ib, emailem na adrese broz@zsmalika.cz, nebo poštou na adrese Dr.Jana Malíka 958, 537 01 Chrudim.

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Jmenovaným pověřencem pro školu je Ing. Lenka Šiklová, Městský úřad Chrudim, Pardubická 67, 537 16 Chrudim, poverenec@chrudim-city.cz, tel.: 469 657 737.

Přeskočit subnavigaci

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání “Umět a znát, abychom si v životě věděli rady”.

Kvalita klíčových kompetencí
Projekt ProRok